Debata

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express; Krzysztof Kaniewski/REPORTER; Tomasz Golla/Super Express; Marcin Wziontek/Super Express; Wojciech Olkusnik/East News

Możecie głosować!

Kto wygrał debatę „Super Expressu”? Mocna konkurencja! Pierwsze takie polityczne starcie kobiet!

2023-09-17 17:42

To już druga debata "Super Expressu" pod hasłem „Najważniejsze wybory”. Tym razem nie brakuje nowości – pojawiają się nowe zasady, ale też jedyny w swoim rodzaju wybór uczestników, a właściwie uczestniczek. W specjalnym studiu pojawiły się bowiem same panie, reprezentujące sześć najważniejszych komitetów wyborczych biorących udział w wyborach 2023. Która z nich radzi sobie najlepiej? Głosowanie trwało do 18 września, do godz. 10.

Debata Super Expressu „Najważniejsze wybory” to możliwość lepszego poznania kandydatów do Sejmu dla naszych widzów i czytelników, ale też okazja dla kandydatów, by zaprezentowali się od jak najlepszej strony. Nie mają jednak łatwo! Czas na odpowiedź na każde pytanie to tylko 60 sekund, a zwykle wiele jest do powiedzenia. Tym razem w naszej drugiej debacie mierzą się same panie, reprezentantki sześciu zarejestrowanych komitetów wyborczych:

  • Prawo i Sprawiedliwość - Mirosława Stachowiak-Różecka
  • Koalicja Obywatelska - Aleksandra Gajewska
  • Lewica - Katarzyna Kotula
  • Trzecia Droga - Urszula Nowogórska
  • Konfederacja - Anna Bryłka
  • Bezpartyjni Samorządowcy - Katarzyna Suchańska.

Która z pań udziela najlepszych odpowiedzi, jest najbardziej merytoryczna i przestrzega zasad kulturalnej dyskusji? A może coś innego przeważyło? Dajcie znać w naszej sondzie, która uczestniczka wygrywa debatę! Głosujcie!

Sonda
Kto Twoim zdaniem WYGRAŁ debatę "Najważniejsze wybory" organizowaną przez Super Express?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany