Joe Biden

i

Autor: PAP/Andrzej Lange

Prezydent USA ukrywa chorobę?!

Niepokojące nagranie Bidena. Co mu się stało podczas wylotu z Polski?

2023-02-23 10:23

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden był śledzony przez media z niemal całego świata podczas swojej wizyty w Polsce. Gdy już wchodził na pokład samolotu wylatującego z naszego kraju, kamery zarejestrowały niepokojącą sytuację. Czy wszystko jest dobrze z przywódcą USA? Internauci mają wątpliwości.

Joe Biden spędził w Polsce dwa dni, a jego poczynania do samego końca pobytu były pilnie śledzone przez media. Na nagraniu pokazującym, jak prezydent USA wchodzi na pokład samolotu Air Force One widać, jak ten idzie po schodkach, a w pewnym momencie się potyka. Nie upada jednak, bowiem zdążył podeprzeć się rękami, a potem zwinnie idzie dalej. Na koniec macha jeszcze do zebranych na lotnisku i znika we wnętrzu samolotu. Filmik pojawił się w sieci i zaniepokoił wielu internautów, którzy martwią się stanem zdrowia Joe Bidena. Warto przypomnieć, że to już drugi raz, kiedy prezydent Stanów Zjednoczonych potknął się podczas wchodzenia na pokład Air Force One. Co więcej, gdy o 3:00 czasu polskiego wysiadł ze śmigłowca Marine One, który przetransportował go do Białego Domu z bazy w Andrews, nie zdecydował się porozmawiać z dziennikarzami. Poszedł prosto do budynku, a według obserwatorów wyglądał na bardzo zmęczonego.

Dalsza część artykułu poniżej

Joe Biden jest chory?

Internautów zaniepokoiło także nagranie z pierwszego dnia wizyty Joe Bidena w Polsce, gdy ten idzie obok Andrzeja Dudy. Według niektórych przywódca USA idzie na nim bardzo dziwnie. Można znaleźć komentarze po angielsku, w których określa się jego sposób poruszana się jako „niepewny” czy „koślawy”. Część osób odczytuje to jako ukrywaną chorobę Parkinsona. Należy jednak pamiętać, że Joe Biden ma już 80 lat, a długie podróże i stres mogą być bardzo wyczerpujące dla organizmu. Ponadto, każdy porusza się na swój własny sposób i to, co dla niektórych może być niepewnym krokiem, dla innych będzie całkowicie normalne.

Sonda
Wizyta Joe Bidena w Polsce...
Raport Walczaka - gen. Stanisław Koziej [21.02.2023]