Patryk Jaki Michał Kołodziejczak

i

Autor: Super Express Patryk Jaki Michał Kołodziejczak

Polityczny incydent

Lider AgroUnii Michał Kołodziejczak uwięził w windzie Patryka Jakiego

2022-10-15 16:05

W sobotę 15 października przed konwencją Solidarnej Polski doszło do szokującego incydentu. Lider AgroUnii Michał Kołodziejczak zablokował w windzie europosła Patryka Jakiego. Na nagraniach zamieszczonych w mediach społecznościowych słychać protestujących oskarżających Jakiego, że "ucieka jak szczur".

Konwencja Solidarnej Polski. AgroUnia zablokowała Patryka Jakiego w windzie

W sobotę 15 października odbywała się konwencja Solidarnej Polski pod hasłem "Tańsza energia Polaków". Nie przebiegła ona jednak bez zakłóceń. Wydarzenie zostało oprotestowane przez działaczy AgroUnii. Przed konwencją doszło do incydentu. Protestujący działacze zablokowali w windzie europosła Patryka Jakiego, chcąc uniemożliwić mu udział w konwencji - informuje Polsat News.

"Patryk Jaki nie może dojechać windą na konwencję Solidarnej Polski, bo nie chce nam wyjaśnić afery gruntowej, w którą zamieszani są jego partyjni koledzy. AgroUnia nie odpuści" - napisał na Twitterze Michał Kołodziejczak lider AgroUnii.

W celu uwolnienia Patryka Jakiego konieczna była interwencja policji. Z pomocą ruszyli również działacze Solidarnej Polski. AgroUnia kontynuowała swój protest. Zarzucili również politykom, że czuć było od nich woń alkoholu.

Sonda
Czy cenisz Patryka Jakiego jako polityka?
Kamiński: "Morawiecki mówi Putinem" [Express Biedrzyckiej]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają