Beata Szydło

i

Autor: ARTUR HOJNY/SUPER EXPRESS Beata Szydło

Game changer przed wyborami?

Koniec żartów! Beata Szydło jak prezes PiS rusza w trasę! "Pora na wytężoną pracę"

2022-10-17 8:59

Jarosław Kaczyński jak zapowiadał, tak zrobił, więc od jakiegoś czasu jeździ po całej Polsce, aby motywować członków partii do wytężonego wysiłku przed przyszłorocznymi wyborami parlamentarnymi. Teraz w jego ślady zdecydowała się pójść Beata Szydło, która poza pracą dla Polski w europarlamencie, została powołana przez prezesa PiS na szefową Małopolskiej Rady Regionalnej partii. Była premier już zapowiedziała, że również zamierza "ruszyć w trasę'!

"Gazeta Wyborcza" informuje, że weekendowe posiedzenie Małopolskiej Rady Regionalnej Prawa i Sprawiedliwości zakończone zostało wnioskiem, że czas na wielką partyjną mobilizację w terenie. Szefowa partii w Małopolsce, była premier i europosłanka Beata Szydło podkreślała w swoim przemówieniu, że choć spotkania w terenie już ruszyły, to nadeszła pora, aby zwiększyć tempo! - Po zmianach organizacyjnych w partii pora na wytężoną pracę (...) Jesteśmy jednością i razem: radni, parlamentarzyści, członkowie partii, pracujemy dla Polski - mówiła Szydło. Przedstawiła przy tym również harmonogram swoich spotkań ze strukturami partii w terenie, podkreślając przy tym, że w czasie pandemii aktywność niektórych komitetów została mocno ograniczona, stąd należy powrócić do "pełnego zaangażowania, jak w poprzednich latach".

Plany Beaty Szydło w Małopolsce

- Ruszam w trasę i będę spotykała się z wszystkimi strukturami organizacyjnymi partii w Małopolsce - stanowczo zapowiedziała Szydło. - Będą to spotkania robocze, na których wypracujemy sposób działania, plany i strategię na najbliższe miesiące. Zapraszamy zarówno członków partii, jak i wszystkich samorządowców, którzy z nami współpracują lub chcą współpracować - dodawała. Dodatkowo na spotkaniu podkreślono, że należy znacząco odświeżyć struktury młodzieżowe w tym regionie. Odpowiadać ma za to Jakub Cieśla, dotychczas przewodniczący Forum Młodych PiS w Krakowie, a także członek zarządu Forum Młodych w Polsce. - Młodzi ludzie mają wielki potencjał. Z jednej strony chcą się uczyć od polityków, z drugiej strony mają często inne spojrzenie na pewne kwestie, dlatego mogą doradzać, co jest dla nich ważne - przekonywał w swoim wystąpieniu.

W galerii poniżej możecie zobaczyć, jak Beata Szydło świętowała swoje 59. urodziny

Sonda
Czy Beata Szydło byłaby dobrym prezydentem?
Opozycja szykuje piekło dla Szydło, Morawieckiego i Ziobry. Krzysztof Gawkowski się wygadał

Co o politykach PiS i PO myślą zwykli Polacy?

Posłuchaj wzburzonych głosów na jednym z warszawskich bazarów!

Listen to "Polacy mają dość polityków. Oni będą SIEDZIEĆ! AWANTURA na bazarze" on Spreaker.