Władysław Frasyniuk

i

Autor: MATEUSZ WŁODARCZYK/FORUM Władysław Frasyniuk

Marsz 4 czerwca

Kolejny skandal! Frasyniuk wulgarnym hasłem zachęca do udziału w marszu 4 czerwca

2023-06-04 11:47

Władysław Frasyniuk to kolejna osoba, która w ostatnich dniach w ordynarny sposób zachęca do wzięcia udziału w marszu opozycji 4 czerwca. "Szanowni Państwo, na dzisiejszy marsz idę z przesłaniem ZGODA BUDUJE OBALMY TE CH***. Widzimy się na marszu ***** *** " - napisał na Twitterze były działacz Solidarności. Nie spodobało się to wielu internautom, którzy dali wyraz swojemu oburzeniu.

Co oznacza osiem gwiazdek we wpisie Frasyniuka?

Do udziału w marszu zachęca od kilku dni Władysław Frasyniuk. Po ponad półtora roku przerwy Władysław Frasyniuk powrócił na Twittera. Po skandalicznej wypowiedzi na temat polskich żołnierzy, których nazwał "śmieciami", znów "zabłysnął: w wątpliwy sposób. Ujawnił, pod jakim hasłem chce iść na marsz 4 czerwca:

"Szanowni Państwo, na dzisiejszy marsz idę z przesłaniem ZGODA BUDUJE OBALMY TE CH***. Widzimy się na marszu ***** ***" -napisał. Przypomnijmy, że rozpropagowany przed wyborami w 2020 roku hasło złożone z ośmiu gwiazdek w rzeczywistości oznacza "je***ć PiS".

Nie spodobało się to internautom, kórzy skomentowali wpis opozycjonisty. Jedna z internautek napisała: "Niedowierzanie, że takie słowa mogą paść w przestrzeni publicznej..."; "czy Pan jest chory psychicznie? Mam coraz głębsze przekonanie, że marsz #4Czerwca to niebezpieczna sekta"- napisał kolejny internauta; "Pana tweet mówi wszystko o Panu i Pana kumplach. Nic dodać nic ująć" - napisała kolejna obserwatorka Frasyniuka na Twitterze. 

Przypomnijmy, że nie milkną też echa steku przekleństw aktora Andrzeja Seweryna, który m.in. nawoływał do  tego by "przyp***ć" konkurentom politycznym, których nazywa "faszystami". – Tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pierd****ym trzeba przyp******ć. Żadnych dialogów chrześcijańskich, żadnego rozumienia, debat – dodał aktor w skandalicznym filmie opublikowanym w mediach społecznościowych. Seweryn twierdzi, że nikomu filmiku nie udostępniał, a jednak trafił on do internetu.

Na dziś (4 czerwca) zaplanowany jest marsz opozycji organizowany przez Donalda Tuska w Warszawie. Pochód ruszy o 12.00 z Placu Na Rozdrożu, a następnie przejdzie Alejami Ujazdowskimi, Placem Trzech Krzyży, Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem, aż do Placu Zamkowego, gdzie wzniesiona zostanie scena. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do około godz. 14:00. Punktem kulminacyjnym będą przemówienia szefa PO Donalda Tuska oraz prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Zbigniew Ziobro niezłomnie broni polskich żołnierzy. Mocne słowa o Frasyniuku
Sonda
Jak oceniasz słowa Władysława Frasyniuka o polskich żołnierzach?
Nasi Partnerzy polecają