To ona ma zastąpić Gowina

Kim jest Magdalena Sroka? Czarnowłosa piękność przyciąga wzrok mężczyzn

2022-12-08 16:00

Magdalena Sroka ma zastąpić Jarosława Gowina na miejscu lidera Porozumienia. Kim jest piękna posłanka? Do tej pory była rzeczniczką prasową swojej partii, teraz jednak czekają na nią nowe wyzwania. Co wiemy o czarującej brunetce?

Magdalena Sroka – wykształcenie i praca

Magdalena Sroka urodziła się 15 lipca 1979 w Gdańsku. Studiowała w  Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie zakończyła naukę w 2003 roku, a trzy lata później ukończyła zarządzanie zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Gdańskim. Ponadto w 2019 roku ukończyła studia podyplomowe Executive Master of Business Administration. Magdalena Sroka może pochwalić się uprawnieniami instruktora sportu, policyjnego negocjatora, ratownika WOPR i sternika motorowodnego. Pracowała jako policjantka w Komendzie Wojewódzkiej Policji, osiągając stopień nadkomisarza Policji. Zajmowała się między innymi zabezpieczaniem imprez masowych czy zabezpieczaniem wizyt prezydenta RP i innych ważnych osobistości na terenie województwa pomorskiego.

Magdalena Sroka w polityce

Magdalena Sroka  zrezygnowała ze służby, gdy związała się z polityką. W 2018 roku została radną  Sejmiku Województwa Pomorskiego jako przedstawicielka Porozumienia, a w 2020 roku została rzeczniczką prasową partii, a rok później została wiceprezes Porozumienia. Gdy w partii doszło do rozłamu, pozostała przy Jarosławie Gowinie, a gdy partia wystąpiła z PiS, była członkinią koła parlamentarnego swojej partii. Teraz Magdalena Sroka ma zastąpić Jarosława Gowina i zostać liderką Porozumienia, którego nie opuściła w najtrudniejszych momentach. Trzeba przyznać, ze posłanka odznacza się niebywałą urodą, która na pewno zwraca uwagę mężczyzn nie tylko na sejmowych korytarzach. Czarne włosy, brązowe oczy i serdeczny uśmiech to z pewnością jej znaki rozpoznawcze.

Życie prywatne Magdaleny Sroki

Magdalena Sroka jest córką Eugeniusza i Barbary Wolterów. W 2006 roku wzięła ślub z Mateuszem Sroką. Para wspólnie doczekała się syna, Jakuba. Po zakończeniu służby w policji założyła prywatną działalność gospodarczą jako doradca do spraw bezpieczeństwa. Ma dwa psy, Maila i Etnę, które uwielbia zabierać na spacery. Lubi też jazdę konną.

Sonda
Popierasz Porozumienie Jarosława Gowina?
Sedno Sprawy - Magdalena Sroka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany