Katarzyna Piekarska. Wycieli mi guza, wierzę, że wygram z rakiem

i

Autor: TWITTER

WIADOMO, jak się czuje

Katarzyna Piekarska umieściła wpis w środku nocy: "Przechodzę badania, kroplówki lecą"

2022-12-15 9:50

Katarzyna Piekarska kolejny raz zasłabła w Sejmie. Posłanka KO nie ukrywa, że walczy z chorobą. Kilka miesięcy temu Piekarska dowiedziała się, że ma nowotwór. W środku nocy parlamentarzystka wyjawiła, jak się czuje.

Posłanka KO Katarzyna Piekarska zasłabła w Sejmie

Katarzyna Piekarska jest posłanką Koalicji Obywatelskiej. Latem parlamentarzystka powiadomiła, że wykryto u niej raka. Polityczka musiała przejść operację. Sytuacja była poważna, a sama Piekarska przyznała, że jej matka także chorowała na nowotwór. Nic więc dziwnego, że posłanka bardzo przeżyła wiadomość o chorobie: - Moja mama zgłosiła się do lekarza za późno i niestety zmarła. Dwie siostry mamy też zmarły na raka. Tak sobie pomyślałam, że teraz kolej na mnie, ale to był tylko taki pierwszy moment - mówiła w Super Expressie. Mimo przeciwności losu i walki z chorobą parlamentarzystka pracowała. Tak było też wczoraj (14 grudnia). Piekarska pojawiła się w Sejmie. Wszystko było dobrze do czasu, aż posłowie wstali, by przyjąć uchwałę upamiętniającą śmierć prezydenta Gabriela Narutowicza. Posłanka także wstała, a w pewnym momencie zemdlała.  To nie pierwszy raz, gdy doszło do takiej sytuacji. We wrześniu Katarzyna Piekarska także zasłabła, a nawet straciła przytomność Wtedy wszystko działo się na sejmowych schodach. Na szczęście szybko zareagowali inni parlamentarzyści

Piekarska leży pod kroplówką

Jak teraz czuje się Katarzyna Piekarska? Posłanka KO w środku nocy umieściła wpis na Facebooku. Podała w nim, co się z nią teraz dzieje. Ujawniła, że przechodzi serię badań i musi przyjmować kroplówki: - Przechodzę badania, kroplówki lecą. Jest trochę lepiej. Trzymajcie kciuki. I bardzo Kochani dziękuję za wsparcie.

NIŻEJ ZDJĘCIA WPROST Z SEJMOWEJ SALI, GDY ZASŁABŁA POSŁANKA PIEKARSKA

QUIZ: Poznaj polityka po 3 słowach. Ten quiz to pestka!

Pytanie 1 z 1
Którego polityka opisują słowa: wąsy, bigos, szogun
Express Biedrzyckiej - Robert Biedroń: Czeka nas rząd mniejszościowy

Kto stoi za próbą zamachu stanu w Niemczech?

Zdaniem eksperta zagrożenie było POWAŻNE. Posłuchaj rozmowy!

Listen to "Jak pokazała historia, żadnych band świrów nie należy olewać - dr Witkowski o próbie zamachu stanu w Niemczech. RAPORT ZŁOTOROWICZA" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany