Sedno Sprawy

i

Autor: Marcin gadomski/ Super Express & Piotr Molęcki/ East News & Bartosz Krupa / East News & Piotr kamionka / Reporter Sedno Sprawy

Zapowiedź programów

Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz, płk Piotr Gąstał, prof. Katarzyna Pisarska w "Expressie Biedrzyckiej" i Paweł Soloch w "Sednie Sprawy"

2022-11-16 19:22

Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz, płk Piotr Gąstał (były dowódca GROM), prof. Katarzyna Pisarska w "Expressie Biedrzyckiej" 17 listopada 2022 roku o godz. 9 na You Tube na kanale "Super Expressu". Natomiast w "Sednie Sprawy" gościem będzie Paweł Soloch, który to w latach 2015–2022 był szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy"

W czwartek 17 listopada 2022 roku kolejne odcinki programów "Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy". O godzinie 9.00 obejrzeć można będzie kolejny odcinek programu "Express Biedrzyckiej". "Express Biedrzyckiej" jest produkcją poranną informacyjno-publicystyczną należącą do "Super Expressu". Prowadzi go Kamila Biedrzycka. W środę 17 listopada 2022 jej gośćmi będą: Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz, płk Piotr Gąstał (były dowódca GROM), prof. Katarzyna Pisarska. Natomiast gościem Jacka Prusinowskiego w programie "Sedno Sprawy" będzie Paweł Soloch, który to w latach 2015–2022 był szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Zarówno w jednym, jak i w drugim programie poruszone zostaną sprawy bieżące. Obecnie najważniejsze tematy to wojna w Ukrainie i uderzenie pocisku w polską ziemię. Programy można obejrzeć na kanale "Super Expressu" na Platformie You Tube.

Sonda
Czy wierzysz, że wojna na Ukrainie skończy się w 2022 roku?
Gen. Mieczysław Cieniuch: "Obrona przeciwlotnicza jakaś jest. Ale te środki przeznaczone do rażenia rakiet są nieliczne" [Express Biedrzyckiej]