Jarosław Kaczyński

i

Autor: Piotr Grzybowski/SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński

TYLKO U NAS

Jarosław Kaczyński w szpitalu. Wiemy, jaki zabieg przeszedł!

2022-12-21 17:55

Jarosław Kaczyński trafił do szpitala, taką informację oficjalnie przekazał w środę (21 grudnia) rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości, Rafał Bochenek. Super Express dotarł do nieoficjalnych wiadomości na temat stanu zdrowia prezesa Kaczyńskiego. Wiemy, co sprawiło, że znalazł się pod opieką lekarzy i kiedy opuści placówkę.

Jarosław Kaczyński w szpitalu. Rzecznik PiS komentuje

Rzecznik PiS Rafał Bochenek został zapytany w czasie środowej konferencji prasowej, czy faktem jest, że Jarosław Kaczyński przebywał teraz w szpitalu i w związku z tym zaprzestał na razie wszelkich aktywności. A przypomnijmy, że wcześniej prezes PiS cały czas jeździł po Polsce i spotykał się z wyborcami nie oszczędzając sił. Niedawno zaś pojawiły się doniesienie, na temat tego, że Jarosław Kaczyński na razie wstrzyma objazdy po kraju. Jednak wówczas mówiono o tym, że Kaczyński nie chce zawracać ludziom głowy spotkaniami tuż przed świętami. Tymczasem właśnie w czasie konferencji rzecznika PiS padło pytanie o stan zdrowia prezesa: - Czy to prawda, że Jarosław Kaczyński jest w szpitalu i jest wyłączony z wszelkich aktywności? - zapytała jedna z dziennikarek. Rafał Bochenek odparł: - Pan prezes Jarosław Kaczyński przebywa w szpitalu, ale to jest dużo wcześniej zaplanowana wizyta. Wszystko przebiega zgodnie z planem - wyjaśnił. 

Dlaczego Kaczyński trafił do szpitala? Znamy prawdę!

Jaki był powód tego, że Kaczyński trafił pod opiekę lekarzy? Według nieoficjalnych informacji "Super Expressu" Jarosław Kaczyński jest w szpitalu, ponieważ przeszedł zabieg wszczepienia endoprotezy kolana. Jak ustaliliśmy do domu wyjdzie, jeśli nie będzie komplikacji po zabiegu, jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Przypomnijmy, że już wcześniej prezes PiS miał zabiegi na kolano. Kilka lat temu, a dokładnie w grudniu 2019 roku przeszedł zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego jednego kolana. Wtedy także zabieg był wcześniej zaplanowany.

CZYTAJ: Co na obiad zje Kaczyński w szpitalu? Zupa szczawiowa, a na drugie... UJAWNIAMY menu

Koalicja rządząca sypie się w oczach?

Posłanka KO nie ma wątpliwości. POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają