Jarosław Kaczyński grymas twarzy

i

Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS fot. Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS

Koniec wyborczych spotkań prezesa PiS?

Kiedy Jarosław Kaczyński przestanie jeździć po kraju? "Stan zdrowia prezesa"

2022-11-29 22:08

Zdaniem prof. Antoniego Dudka (56 l.) spotkania Jarosława Kaczyńskiego (73 l.) organizowane w całej Polsce nie przysparzają Prawu i Sprawiedliwości fanów. Sam ekspert ocenia je zresztą mianem "katastrofy wizerunkowej". Jednocześnie wskazuje, że jest konkretny sposób na to, by przerwać tę akcję, a partia rządząca jest już na to przygotowana.

Podróże prezesa PiS po całym kraju stały się już niemalże stałym elementem politycznego krajobrazu Polski. Od czerwca tego roku prezes Prawa i Sprawiedliwości pojawiał się zazwyczaj w weekendy w różnych miejscach Polski, często dając wypowiedzi, które media wałkowały jeszcze kilka dni po spotkaniu.

Szczególnie głośno zrobiło się w ostatnich tygodniach o wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego dotyczącej słabej sytuacji demograficznej Polski, co ma wynikać z tego, że kobiety "dają w szyję". Niesławne stały się także kontrowersyjne żarty dotyczące zmiany płci. Przez takie wrzutki prof. Antoni Dudek ocenia spotkania z prezesem jako "katastrofę wizerunkową".

Jarosław Kaczyński przerwie objazd po kraju? Jest tylko jeden warunek

Ekspert w rozmowie z Onetem wskazuje, że prezes Prawa i Sprawiedliwości to polityk, który tak długo podejmuje działanie, jak długo widzi w nim polityczną korzyść. W takim wypadku jest tylko jeden sposób, by Jarosław Kaczyński przerwał swój objazd po Polsce.

Zdaniem prof. Dudka jedynie pokazane Kaczyńskiemu wyniki badań, z których wynikać będzie jednoznacznie, że PiS traci na występach prezesa, spowoduje wstrzymanie akcji. Oczywiście sprawa nie zostanie tak zaprezentowana na zewnątrz, na co PiS ma już plan. - Jako przyczynę tego przerwania partia poda stan zdrowia prezesapodsumował ekspert.

Poniżej galeria z poradami polityków PiS, jak wygrać wybory

Sonda
Chciałbyś pójść na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim?
Zgorzelski z PSL miażdży pomysł powstania komisji ds. polityki energetycznej. "To jedna wielka bzdura"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany