Leszek Miller

i

Autor: Marcin Smulczyński/SUPER EXPRESS Leszek Miller

Święta u Millerów

Jak Leszek Miller spędził święta? Pokazał się z wnuczką

2022-12-25 11:20

Leszek Miller, były premier RP i niegdysiejszy lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej pochwalił się na swoim twitterowym koncie jak spędza święta. Przy wigilijnym stole, obok polskiego polityka zasiadła jego wnuczka, dobrze znana influencerka Monika Miller.

Leszek Miller spędza święta z dziadkiem

Żadną tajemnicą nie jest, że wnuczka Leszka Millera Monika jest celebrytką, była fotomodelką, brała także udział m.in. w Tańcu z gwiazdami, wydawała muzykę, występowała w filmach i serialach. Wigilię spędziła w z dziadkiem, a jak wynika z wypowiedzi polityka na Twitterze, to coroczna tradycja. Co ciekawe, warto zauważyć, że za byłym premierem i jego wnuczką jest cała ściana z archiwalnymi zdjęciami rodzinnymi. To jedna z wielu sytuacji, w których rodzina pokazała się razem, niedawno błyszczeli na gali z okazji 30-lecia Polsatu.

Nie da się ukryć, że Leszek Miller ma dobre relacje ze swoją wnuczką. Swego czasu mówił, że wspiera ją w artystycznej działalności i cieszy się tym, gdy coś maluje, śpiewa czy nagrywa, stwierdził nawet, że "oddałby jej wszystko co ma". Z kolei sama Monika Miller wielokrotnie wypowiadała się pozytywnie o dziadku - przyznała, że to właśnie dziadkowie byli dla niej jak rodzice

- Zanim mój dziadek został premierem, spędzaliśmy razem mnóstwo czasu, często chodziliśmy do zoo. Kiedy pełnił obowiązki szefa rządu, z oczywistych względów nie miał dla mnie tyle czasu, co wcześniej. Jednak gdy tylko mógł, poświęcał mi każdą wolną chwilę - mówiła Monika Miller w książce Kamila Szewczyka „Miller. Twardy romantyk".

[EXPRESS BIEDRZYCKIEJ] Leszek Miller o demokracji w Polsce: "Ledwie zipie"
Sonda
Podobają ci się tatuaże Moniki Miller?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany