WIDEO

Jacek Karnowski i gen. Bogusław Pacek w “Expressie Biedrzyckiej”. Gościem “Sedna sprawy” Piotr Zgorzelski

2022-09-23 5:00

Gośćmi piątkowego (23 września) “Expressu Biedrzyckiej” będą prezydent Sopotu Jacek Karnowski oraz gen. Bogusław Pacek z Instytutu Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego. Z kolei w “Sednie sprawy” Jacek Prusinowski porozmawia z wicemarszałkiem Sejmu Piotrem Zgorzelskim (PSL).

W piątek 23 września gościem Kamili Biedrzyckiej będzie prezydent Sopotu Jacek Karnowski. Kilka tygodni temu samorządowiec zwracał uwagę na problem brakujących nauczycieli w szkołach. Jak wskazywał w rozmowie z RMF24 - w Sopocie brakowało wówczas ok. 5 proc. potrzebnych pedagogów. 

Drugim gościem “Expressu Biedrzyckiej” będzie gen. Bogusław Pacek z Instytutu Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynardowego. Wojskowy z pewnością przeanalizuje aktualną sytuację na froncie i odniesie się do częściowej mobilizacji w Rosji

W “Sednie sprawy” pojawi się z kolei wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski (PSL). Polityk jeszcze w tym miesiącu dla "Super Expressu" komentował głośny reportaż TVN24 poświęcony podkomisji smoleńskiej. Wówczas Zgorzelski podkreślał, że “prawda została cynicznie ukryta” i podkreślił, że konieczne jest powołanie kolejnej komisji, “która ostatecznie rozstrzygnie tę sprawę”. 

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Zgorzelski: Podkomisja smoleńska Macierewicza była tylko i wyłącznie młotem politycznym

Sonda
Czy wierzysz, że wojna na Ukrainie skończy się w 2022 roku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE