Alvin Gajadhur podczas letnich porządków

i

Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS Alvin Gajadhur podczas letnich porządków

Generał Alvin Gajadhur zrzucił mundur i wziął się za porządki w ogrodzie! Tak kosi trawę i pucuje auto

2022-06-25 5:00

Gen. Alvin Gajadhur do leniwych nie należy! Główny Inspektor Transportu Drogowego w czasie wolnym od pracy organizuje sobie aktywne spędzanie czasu. Mycie auta, koszenie trawy, a na koniec relaks w postaci rowerowej przejażdżki! Tak właśnie po pracy odpoczywa gen. Alvin Gajadhur.

Z takim Głównym Inspektorem Transportu Drogowego nie ma co się bać o polskie drogi! Gen. Alvin Gajadhur należy do bardzo aktywnych ludzi. O zadaniach do wykonania nie zapomina nawet w czasie wolnym od pracy. Nasi fotoreporterzy przyłapali go na wykonywaniu domowych sprawunków.

W rozmowie z "SE" gen. Alvin Gajadhur potwierdził, że lubi czynnie angażować się w obowiązki. Choć przysługuje mu przywilej wożenia przez kierowcę, woli sam prowadzić auto.

- Nie korzystam z kierowcy, sam jeżdżę samochodem. Lubię po pracy się zrelaksować i skosić trawę, czy umyć auto. Tak odpoczywam – mówi nam gen. Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego.

Obowiązki załatwione? Czas na odpoczynek, oczywiście aktywny!

Jakby było mu mało ruchu, Główny Inspektor Transportu Drogowego po załatwieniu obowiązków chwycił za rower. Gen. Gajadhur założył kask na głowę i odbył krótką przejażdżkę.

Zanim jednak dosiadł roweru, swoim zawodowym zwyczajem, przeprowadził krótką inspekcję pojazdu. To szczególnie ważne, gdy inspektor tak bardzo eksploatuje rower. W rozmowie z "SE" ujawnił, że kilkadziesiąt kilometrów pedałowania w trakcie weekendu do dla niego pikuś!

- Uwielbiam rowerowe wycieczki, w weekendy potrafię zrobić kilkadziesiąt kilometrów – kwituje Alvin Gajadhur. 

Poniżej galeria ze zdjęciami, na których zobaczycie jak Główny Inspektor Transportu Drogowego w czasie wolnym odkurza, szoruje, pucuje i myje szyby w aucie

Sonda
Relaksujesz się przy domowych sprawunkach?
Express Biedrzyckiej 23.06 (Robert Biedroń, Paweł Szramka, gen. Bogusław Pacek) Sedno Sprawy: Artur Soboń
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE