YT EXPRESS 14.11_PODPISY

i

Autor: SE, TOMASZ RADZIK, PIOTR GRZYBOWSKI

Wideo

Gen. Różański i Krzysztof Bosak gośćmi w "Expressie Biedrzyckiej". Agnieszka Ścigaj w "Sednie sprawy"

2022-11-13 19:45

Już w poniedziałek 14 listopada o godzinie 9:00 na stronie SuperExpressu i kanałach społecznościowych rozpocznie się transmisja kolejnego "Expressu Biedrzyckiej". Tym razem gośćmi Kamili Biedrzyckiej w porannym programie będą generał Mirosław Różański, oraz poseł Konfederacji Krzysztof Bosak. Z kolei w "Sednie sprawy" w Radiu Plus, gościem Jacka Prusinowskiego będzie Agnieszka Ścigaj.

Goście "Expressu Biedrzyckiej"

Gościem w poniedziałkowym (14.11.2022) "Expressie Biedrzyckiej" będzie doktor nauk o obronności, gen. Mirosław Różański. Generał jest również prezesem Fundacji Bezpieczeństwa i Rozwoju STRATPOINTS. W mediach często wypowiada się na temat wojny na Ukrainie, więc zapewne i tego tematu nie zabraknie.

Kamila Biedrzycka będzie gościć w studiu również posła na Sejm RP z ramienia Konfederacji Krzysztofa Bosaka. Gość jest znany ze środowisk narodowych, startował wielokrotnie w wyborach jako kandydat Ruchu Narodowego, oraz kandydował na prezydenta z ramienia Konfederacji.

Gość "Sedna sprawy"

Z kolei gościem Jacka Prusinowskiego w "Sednie Sprawy" Radia Plus będzie minister do spraw integracji społecznej Agnieszka Ścigaj z klubu Poselskiego Kukiz'15, autorka programu "Wzajemnie potrzebni" związanego z pomocą uchodźcom z Ukrainy.

Transmisja rozpocznie się 14.11.2022 o 9:00 na stronie SuperExpressu i na kanałach społecznościowych.

[EXPRESS BIEDRZYCKIEJ] Zima pokona Rosjan?! Płk Piotr Lewandowski: "Po prostu zamarzną"
Sonda
Oglądasz "Express Biedrzyckiej"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany