Debata

i

Autor: Marcin Wziontek/Super Express; Tomasz Golla/Super Express; Artur Hojny /Super Express; Oleg Marusic/REPORTER; Paweł Jaskółka/Super Express; Jacek Dominski/REPORTER

Nie przegap!

Gdzie oglądać debatę „Super Expressu”? Jest wiele możliwości

2023-09-15 12:02

Debata „Super Expressu” pod hasłem „Najważniejsze wybory” już w ten weekend! Start odbędzie się punktualnie o godzinie 18:00 w niedzielę 17 września. Gdzie można oglądać starcie uczestniczek na żywo? Przedstawiamy, wszystkie możliwości, a jest z czego wybierać.

Debata organizowana przez „Super Express” będzie jedyna w swoim rodzaju. Takiego starcia jeszcze nie widzieliście! W studiu pojawią same kobiety, które będą reprezentować sześć ogólnopolskich komitetów wyborczych. Będą to Mirosława Stachowiak-Różecka (PiS), Aleksandra Gajewska (KO), Katarzyna Kotula (Lewica), Katarzyna Suchańska (Bezpartyjni Samorządowcy), Urszula Nowogórska (Trzecia Droga) i Anna Bryłka (Konfederacja).

Gdzie można obejrzeć debatę na żywo? Są trzy możliwości. Pierwsza to obserwowanie debaty na naszej stronie głównej se.pl, gdzie będzie także prowadzona relacja na żywo w formie artykułu. Można także zajrzeć na nasz kanał w serwisie YouTube, gdzie również będzie transmisja live. Ostatnia możliwość to nasz fanpage na Facebooku, gdzie również będziemy nadawać debatę na żywo. Na każdej platformie nadawanie na żywo rozpocznie się 17 września o 18:00. Każdy widz może wybrać swoje ulubione medium w nim śledzić stracie reprezentantek każdej z partii!

Debatę będą prowadzić Kamila Biedrzycka („Express Biedrzyckiej”) i Tomasz Walczak („Raport Walczaka”). Będą wyodrębnione cztery części: w pierwszej padną pytania dotyczące gospodarki, polityki społecznej i światopoglądu, w drugiej uczestniczki kogą zadawać pytania sobie nawzajem, w trzeciej zaś zostaną wylosowane pytania od widzów. Ostatnia część to podsumowanie, w którym każda uczestniczka będzie mieć 90 sekund na wypowiedź.

Najważniejsze Wybory - Debata Spot

Quiz. Ci aktorzy, piosenkarze i sportowcy byli posłami. Pamiętasz, kto zasiadał w Sejmie?

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Czy Piotr "Liroy" Marzec był posłem?