Debata

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express; Krzysztof Kaniewski/REPORTER; Tomasz Golla/Super Express; Marcin Wziontek/Super Express; Wojciech Olkusnik/East News

Wybory 2023

Znamy kolejność odpowiadania na pytania w naszej debacie! Będzie się działo

2023-09-15 10:46

Już w niedzielę 17 września o 18:00 odbędzie się kolejna debata „Super Expressu”. Tym razem w studiu pojawią się same panie, które będą rozmawiać o najważniejszych dla Polaków sprawach. W jakiej kolejności będą odpowiadać? Już wszystko wiadomo!

Debata pod hasłem „Najważniejsze wybory”, organizowana przez „Super Express”, będzie wyjątkowa, bowiem w studiu pojawią się same uczestniczki. Każda z nich będzie reprezentować jedną z sześciu ogólnopolskich komitetów wyborczych i będą miały po 60 sekund, by odpowiadać na zadawane im pytania. Same także będą mogły się przepytywać. Każda pani będzie mogła zadać wybranej przeciwniczce pytanie, mają 30 sekund na zadanie pytania, a po odpowiedzi 30 sekund na komentarz.

Na zakończenie piątkowego wydania „Expressu Biedrzyckiej” w obecności swoich gości Kamila Biedrzycka, która w niedzielę poprowadzi debatę wspólnie z Tomaszem Walczakiem, wylosowała kolejność, w jakiej uczestniczki debaty będą wywoływane do odpowiedzi. Oto ona:

  1. Lewica - Katarzyna Kotula
  2. Bezpartyjni Samorządowcy - Katarzyna Suchańska
  3. Trzecia Droga - Urszula Nowogórska
  4. Konfederacja - Anna Bryłka
  5. Koalicja Obywatelska - Aleksandra Gajewska
  6. Prawo i Sprawiedliwość - Mirosława Stachowiak-Różecka

Warto przypomnieć, że w czasie debaty uczestniczki będą odpowiadać na losowe z 20 pytań nadesłanych przez widzów, a na zakończenie debaty każda z pań będzie mieć 90 sekund na podsumowanie. Na pewno nie zabraknie emocji!

Najważniejsze Wybory - Debata Spot

Quiz. Co wiesz o wyborach parlamentarnych? Bez 5/10 lepiej nie głosuj!

Pytanie 1 z 10
Kto może wziąć udział w wyborach parlamentarnych?
Nasi Partnerzy polecają