Vladimir Putin

i

Autor: AP Vladimir Putin

Gdzie jest Putin? Ujawniono tajne kryjówki prezydenta Rosji. Bunkry, pałace....

2022-03-11 12:58

Gdzie jest Putin? Gdzie może chować się brutalny dyktator? Cały świat próbuje wyśledzić prezydenta Rosji, który rozpoczął brutalną wojnę na Ukrainie. Według doniesień, w strachu o swoje życie Władimir Putin ukrywa się w jednym ze swoich bunkrów lub pałaców.

Gdzie jest Putin?

Gdzie jest Putin? - wszyscy zadają sobie takie pytanie. Podczas gdy prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski stoi na czele zaatakowanych Ukraińców, nie opuszcza Kijowa, nagrywa filmiki, na których wspiera swoich obywateli, prezydent Rosji Władimir Putin nagle zniknął i wszyscy zastanawiają się gdzie jest ten człowiek, który podjął decyzję o inwazji na Ukrainę.

Gdzie jest Putin? Raczej opuścił już Kreml 

Władimir Putin zwykle przebywa w Wielkim Pałacu Kremlowskim, położonym w zachodniej Moskwie, który jest oficjalną rezydencją prezydenta Rosji od 1911 roku.

Otoczony jest murem, którego długość wynosi 2235 m, wysokość od 5 do 19 m, grubość − od 3,5 do 6,5 m. Jednak Putin z pewnością opuścił już swoją siedzibę w obawie przed atakiem. Ma on jednak kilka innych miejsc, w których mógłby się ukrywać przed próbą zamachu.

Tajne posiadłości Putina miejscem jego pobytu?

Niektóre doniesienia sugerują, że Putin ukrywa się w swoim tajnym pałacu nad Morzem Czarnym. Nigdy nie przyznał się, że może być jego właścicielem, ale często odwiedzał tę posiadłość. Ponoć na tym terenie jest lądowisko dla helikopterów, kościół, teatr, a nawet kasyno.

Władimir Putin może ukrywać się też w innych rezydencjach, np. w Bocharov Ruchey w Soczi, który jest oficjalną letnią rezydencją Putina.

Dużo mówi się również o tajemniczym miejscu na Uralu, gdzie według amerykańskiego wywiadu znajduje się wielka baza wojskowa połączona ze schronem przeciwatomowym. Bunkier Putina może znajdować się w masywie górskim Jamantau, którego główny wierzchołek jest najwyższym szczytem Uralu Południowego - gdzieś między Magnitogorskiem, Ufą a Czelabińskiem. W rejonie tym znajduje się Mieżgorje, zamknięte miasto, w którym kiedyś mieścił się łagier, obecnie to teren wojskowy.

Nie zapowiada się na razie, aby Władimir Putin opuścił swoją kryjówkę, gdziekolwiek ona jest.

Sedno Sprawy - Wojciech Skurkiewicz
Sonda
Czy milion dolarów za "głowę Putina" to dużo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany