Groźne zdarzenie w rodzinie byłego szefa TVP

Ewakuacja w domu Kurskich. Niania odebrała podejrzaną paczkę. Akcja policji

Alarm w domu Kurskich na przedmieściach Warszawy! Według ustaleń „Super Expressu” przyczyną była podejrzana paczka, którą miała odebrać niania. Policyjni pirotechnicy wywieźli pakunek w bezpieczne miejsce do sprawdzenia zawartości. Okazało się, że paczka nie zawierała materiałów niebezpiecznych. Były prezes TVP Jacek Kurski otrzymywał w przeszłości pogróżki.

Podejrzany pakunek w domu byłego prezesa TVP

19 grudnia 2022 r. podniesiono alarm w domu Joanny i Jacka Kurskich z powodu podejrzanej paczki. Według naszych ustaleń na miejscu pracowali funkcjonariusze policji, w tym pirotechnicy. Przesyłkę, która budziła podejrzenie miała odebrać niania. 

Przed godziną 17 pirotechnicy wywieźli paczkę. Okazało się, że nie zawierała materiałów niebezpiecznych.

Stanisław Karczewski ujawnia szczegóły ataku w sklepie. Zagrodził się wózkiem. "To było traumatyczne

Joanna Kurska w chwili zdarzenia przebywała poza domem. Jest w kontakcie z mężem, Jackiem.

Jacek Kurski otrzymywał pogróżki

Według źródeł „Super Expressu” Jacek Kurski otrzymywał wcześniej pogróżki. Kiedy jego żona Joanna była w zaawansowanej ciąży, w jednej z przesyłek znalazł ludzkie zęby z fragmentami kości.

Aktualnie były prezes publicznej telewizji jest przedstawicielem Polski w Radzie Dyrektorów Wykonawczych Banku Światowego. Pracuje w Waszyngtonie.

Przypominamy, trzeba uważać na podejrzane pakunki. Niedawno w Siecieborzycach w powiecie żagańskim w domu jednorodzinnym eksplodowała podrzucona paczka. Ranna została kobieta i jej dwoje dzieci w wieki 3 i 7 lat. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala w Zielonej Górze.

Kurski podpadł w PiS? Marek Borowski komentuje

Dlaczego Komendant Główny Policji powinien być natychmiast zdymisjonowany?

Grzegorz Schetyna wylicza powodu. POSŁUCHAJ!

Listen to "Komendant Główny Policji powinien być już ZDYMISJONOWANY - Grzegorz Schetyna. SEDNO SPRAWY" on Spreaker.