Jarosław Kaczyński

i

Autor: Piotr Grzybowski/Super Express Jarosław Kaczyński

Czarna wizja byłego polityka PiS. To spędza sen z powiek Kaczyńskiemu

2019-03-08 4:56

Prawo i Sprawiedliwość od dawna jest liderem sondaży i wiele wskazuje na to, że wygra kolejne wybory, tym razem do Parlamentu Europejskiego. Jest jednak coś, co może bardzo mocno niepokoić Jarosława Kaczyńskiego. Powiedział o tym wprost były rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, a obecnie specjalista ds. wizerunku. Cios w szefa PiS nadchodzi z zupełnie niespodziewanej strony...

Adam Hofman wyraźnie daje do zrozumienia, że dla PiS większym problemem niż Koalicja Europejska będzie jednocząca się radykalna prawica, która sprawia, że kampania wyborcza może być drogą bardzo wyboistą. - Trudna kampania, jeszcze trudniejsza niż kilka tygodni temu, bo pojawił się polski Jobbik, czyli lista prawicowych polityków różnych, która od prawej strony będzie PiS zaczepiać. Jest dogmat Jarosława Kaczyńskiego, że od prawej strony ściana, pilnujemy tej prawej strony, ale w tych wyborach ten dogmat może doprowadzić do co prawda przypilnowania prawej strony, ale przegrania w wyborach - analizował były rzecznik PiS w rozmowie z Polsat News.  Jego zdaniem rodzi się pytanie, "czy warto się tego trzymać, czy nie lepiej jednak zawalczyć o zwycięstwo, a Jobbikiem zająć się w najbliższych miesiącach, do wyborów krajowych".

W środę, 6 marca, do Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy i Godek dołączył kolejny rozpoznawalny polityk - Marek Jakubiak.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany