Co tu się odwaliło?! Łukasz Mejza zaśpiewał HIT Kombii. Słuchacie na własną odpowiedzialność!

2021-12-08 20:05
Łukasz Mejza, Grzegorz Skawiński
Autor: FACEBOOK, AKPA Łukasz Mejza, Grzegorz Skawiński

Łukasz Mejza znów jest na ustach całej Polski. Wiceminister sportu wystąpił na specjalnej konferencji prasowej, podczas której odpierał ataki mediów i opozycji. Polityk jechał ostro. Już po konferencji dziennikarz Konrad Piasecki przypomniał inny występ wiceministra, tym razem artystyczny. Okazało się, że swego czasu Łukasz Mejza zaśpiewał hit Kombii "Pokolenie". Zobaczcie to nagranie. Uwaga! Słuchacie na własną odpowiedzialność!

Łukasz Mejza po długim milczeniu nagle zwołał konferencję prasową. - Przez ostatnie dni mamy do czynienia z największym atakiem politycznym po 1989 r. Atakiem na Zjednoczoną Prawicę i większość rządową. Atakiem bezpardonowym i bez precedensu - wypalił wiceminister sportu, który na spotkanie z dziennikarzami udał się w towarzystwie tajemniczego człowieka siedzącego na wózku inwalidzkim (TU PRZECZYTASZ, KIM JEST TOWARZYSZĄCY ŁUKASZOWI MEJZIE TOMASZ GUZOWSKI). Tłumaczenia Łukasza Mejzy raczej nie zrobiły najlepszego wrażenia na opinii publicznej, co spotęgował też fakt, że w pewnym momencie wiceminister sportu po prostu... uciekł z własnej konferencji, nie chcąc odpowiadać na pytania dziennikarzy. Niespodziewanie jednak do sieci trafiło nagranie z Łukaszem Mejzą z lepszych dla niego czasów, gdy nie musiał tłumaczyć się ze swojej kontrowersyjnej działalności. Dziennikarz Konrad Piasecki wrzucił na Twittera nagranie polityka... wykonującego wielki hit Kombii. 

POSŁUCHAJ "POKOLENIE" W WYKONANIU ŁUKASZA MEJZY

NIE PRZEGAP: Magdalena Ogórek zdradziła, co usłyszała od lekarza po Covidzie. Okropne

Łukasz Mejza niczym wokalista i gitarzysta Kombii Grzegorz Skawiński wziął instrument, a potem zagrał i zaśpiewał słynne "Pokolenie". - The voice of government - skomentował Piasecki. Internauci nie mogli powstrzymać się od złośliwości. - Muzyk, polityk, uzdrowiciel czas na egzorcyzmy - ironizował jeden z nich. "Ten Pan ma tyle talentów że ciężko nadążyć", "Przepraszam bardzo, a kim jest ta osoba usiłująca śpiewać?", "Ja myślę, że jednak odejdzie w cień" - komentowali inni użytkownicy Twittera. 

Sonda
Czy Łukasz Mejza potrafi śpiewać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE