Były mąż Hanny Lis wsparł Pawła Kukiza! Ludzie będą płakać, jak to przeczytają

2021-08-13 8:14
Paweł Kukiz
Autor: Andrzej Lange/ Super Express

Paweł Kukiz - po środowym głosowaniu w Sejmie - dla opozycji stał się wrogiem numer jeden. Wyzwiskom w kierunku posła i rockmana nie było końca. Z pomocą liderowi Kukiz'15 nieoczekiwanie przeszedł Robert Smoktunowicz. Były mąż Hanny Lis wsparł Pawła Kukiza, i to mimo tego, że sam w przeszłości należał do Platformy Obywatelskiej. Smoktunowicz zdecydował się napisać mocne słowa. Ludzie będą płakać, jak przeczytają wpis byłego męża Hanny Lis. Jedni ze wzruszenia, inni... ze śmiechu.

Paweł Kukiz po tym, gdy pomógł PiS przegłosować lex TVN, musi zmagać się z atakiem z wielu stron. W mocnych słowach posłowi oberwało się m.in. od Radosława Sikorskiego i Janusza Panasewicza. Mówiąc o Pawle Kukizie, w rozmowie z "Super Expressem" nie przebierał także Krzysztof Skiba. - Zachowanie Kukiza zniechęca Polaków do chodzenia na wybory i głosowania na kandydatów, którzy rzeczywiście mówią o odnowie życia politycznego, potrzebie walki z korupcją i nepotyzmem. Po tej wolcie Pawła Kukiza gdzieś z tyłu głowy będziemy mieli, że wszyscy, którzy chcą sanacji państwa, mówią to tylko dlatego, żeby zdobyć nasze głosy, a potem dogadać się z Jarosławem lub kimś innym i po prostu sprzeda swoje ideały. Niestety, Kukiz nadaje się już tylko na bimber, bo w głowie ma zacier - ocenił muzyk (TU PRZECZYTASZ CAŁY WYWIAD Z KRZYSZTOFEM SKIBĄ). 

CZYTAJ TAKŻE: Sensacyjne informacje o mężu Elżbiety Witek! To wiele wyjaśnia [ZDJĘCIA]

Co zrozumiałe Pawła Kukiza wspierają za to politycy PiS. Dołączył do nich były mąż Hanny Lis i dawny filar... Platformy Obywatelskiej. Robert Smoktunowicz umieścił na Twitterze wpis, obok którego nie da się przejść obojętnie. Jedni się wzruszą i będą płakać, drudzy padną ze śmiechu...

ZOBACZ TEŻ: Nagła wielka zmiana w rządzie Morawieckiego. Ludzie spali, gdy to się dokonało

"Płyty Pawła K. trafią pewnie do zbiorów muzyki zakazanej. Dla niby elity i nadwiślańskich celebrytów został - szmatą, gnojem, zdrajcą i kolaborantem… Himilsbach powiedziałby pewnie dziś - Tylu fajnych chłopaków zmarnowało się przez politykę. Trzymaj się Pawle. Jesteśmy z Tobą" - deklarował były mąż Hanny Lis. 

Protest w Szczecinie po przegłosowaniu ustawy "Lex TVN"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE