Europa nie służy Tuskowi

i

Autor: AP Europa nie służy Tuskowi

Znany projektant ZJECHAŁ Tuska jak łysą kobyłę. Porównał go do…

2020-06-04 5:54

Gdzie się podział elegancik w dobrze skrojonym garniturze? Donald Tusk (62 l.) od wielu długich tygodni nie widział się z bliskimi, bo przez pandemię koronawirusa wciąż przebywa w Brukseli. Ale po jego obecnym wyglądzie widać, że ta cała Europa marnie mu służy! Zauważył to też słynny polski projektant mody, który nieźle przejechał się po Tusku.

Nieogolony, w zmierzwionych włosach, bez marynarki i krawata – taki wizerunek byłego premiera wprost szokuje! Gdy szefował polskiemu rządowi, lub później – gdy w niemal każdy weekend będąc szefem Rady Europejskiej odwiedzał rodzinny Sopot, zawsze prezentował się nienagannie. A teraz… Czy to słynna europejska nonszalancja, czy może z dala od uwielbiających estetykę żony i córki, pozwolił sobie na to, by nie przejmować się garderobą?

ZOBACZ TEŻ: Tusk WNERWIŁ Kaczyńskiego... psem?! Nie uwierzysz, jak nazywa się czworonóg [FOTO]

Eksperci nie mają wątpliwości. - Wyraźnie widać, że przestał kompletnie dbać o swój wygląd i bardziej przypomina umordowanego pracą rolnika. Niechlujne uczesanie to kropka nad "i". Choć koszule pozostały, to krawat odszedł wraz z elegancją gdzieś daleko – kwituje Daniel Jacob Dali (35 l.), polski projektant mody z Ibizy.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Express Biedrzyckiej - Gość: Aleksander Kwaśniewski: Prezydentura Dudy jest miałka, ale jest on faworytem wyborów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają