Tomasz Dedek + Schreiberowie

i

Autor: Akpa; Jacek Dominski/Reporter; Tomasz Radzik/Super Express Tomasz Dedek + Schreiberowie

Znany aktor ostro uderzył w rodzinę Schreiberów. Marianna staje w obronie męża. Wytacza potężną broń!

2022-05-18 8:22

Tomasz Dedek, którego szersza publiczność z pewnością kojarzy z roli Jędruli z serialu “Rodzina zastępcza”, zamieścił bardzo wulgarny wpis na temat rodziny Schreiberów. Sprawę skomentowała już Marianna, która zapowiedziała już walkę o dobre imię rodziny. Mało tego, Schreiber chce złożyć przeciwko Dedkowi sądowy pozew za naruszenie dóbr osobistych.

Marianna Schreiber zamieściła w mediach społecznościowych wpis poświęcony Międzynarodowemu Dniu Rodziny. Wykorzystując okazję, wspomniała także o parach jednopłciowych. Jak wiemy z jej pierwszej konferencji - popiera ona równość małżeńską i wspiera społeczność LGBT+.  “Międzynarodowy Dzień Rodzin. Poza poglądami, podziałami, zupełnie innym spojrzeniem na obraz rodziny istnieje coś jeszcze. Uczucie, które jest ponad. (JA) Chcę, aby również pary jednopłciowe mogły być szczęśliwe w Polsce, mogły zakładać rodziny” - napisała pod zdjęciem z mężem i córeczką.

Zobacz: Marszałek Witek zarządziła 39 dni wakacji dla posłów. Pani Małgosia grzmi: Na więcej niż 2 tyg. urlopu zwyczajnie mnie nie stać

Post skomentował m.in. Tomasz Dedek, znany szerszej publiczności z roli Jędruli w serialu "Rodzina zastępcza". "Generalnie tworzycie rodzinę jednopłciową, bo takiej ci*y jak twój mąż to szukać ze świecą" - napisał.

Schreiber nie pozostawiła wulgarnego wpisu bez odpowiedzi. Zachowała jednak zimną krew i odpisała z klasą. "Przedstawiam wam wybitnego aktora. Otóż napisał te słowa tak generalnie z szacunkiem" - skomentowała. Następnego dnia Marianna postanowiła jednak zareagować bardziej zdecydowanie. Na Twitterze powiadomiła, że składa pozew za naruszenie dóbr osobistych. 

"Podjęłam decyzję. Z tytułu partii chciałabym walczyć w przyszłości z naruszaniem dóbr osobistych każdego człowieka. Dlatego prywatnie składam pozew za naruszenie dóbr osobistych mojego męża, mojej rodziny przeciwko Panu @tomaszdedek" - napisała celebrytka. 

Kim jest Marianna Schreiber? Żona ważnego członka PiS zakłada własną partię 

Marianna Schreiber jest celebrytką, aktywistką, a od niedawna również polityczką. Ostatnio ogłosiła ona założenie swojej partii “Mam Dość 2023”. Podczas swojej pierwszej konferencji przekonywała m.in. o swoim feministycznym, prounijnym i liberalnym podejściu do świata. Jak deklaruje liderka ugrupowania, nie zamierza ona stać po stronie żadnych skrajności, ani ze strony lewicy, ani prawicy. Schreiber od pewnego czasu także głośno krytykuje obecną władzę i aktywnie uczestniczy  w różnego rodzaju protestach. 

Przyszła polityczka jest z wykształcenia pedagożką oraz terapeutką dzieci ze spektrum autyzmu. Prywatnie jest żoną Łukasza Schreibera, sekretarza stanu w kancelarii premiera, z którym ma 6-letnią córkę Patrycję. 

ZOBACZ TAKŻE: Zapytali Schreibera o karierę polityczną żony Marianny Schreiber. Odpowiedź szczera do bólu

Express Biedrzyckiej 17.05 (Goście: płk Piotr Gąstał, Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz, Michał Kołodziejczak) Sedno Sprawy: Anna Michalska
Sonda
Zagłosowałbyś na partię "Mam dość" Marianny Schreiber?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE