Debata przedwyborcza Najważniejsze wybory. Tak będzie wyglądała debata Super Expressu i Polskiego Radia 24

i

Autor: SE Studio, w kórym odbędzie się debata

Debata SE i Polskego Radia 24

Znamy kolejność gości w niedzielnej debacie "Najważniejsze wybory". Tak będą odpowiadać na pytania

2023-09-08 10:44

Debata "Super Expressu" i Polskiego Radia odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 10 września, o godz. 18.00. Poznaliśmy kolejność, w jakiej ustawieni będą goście, a także w jakiej będą odpowiadać na pytania. Losowania numerów stanowisk uczestników debaty "Najważniejsze wybory" już za nami.

Super Express i Polskie Radio 24 organizują debatę przedwyborczą, w której udział wezmą przedstawiciele wszystkich najważniejszych i największych komitetów wyborczych. Wiemy już, jak uczestnicy niedzielnej debaty organizowanej pod hasłem "Najważniejsze wybory" będą ustawieni w studiu (przy pulpitach), a w związku z tym, jaka będzie ich kolejność w zadawaniu pytań. Jak już informowaliśmy debata będzie podzielona na cztery część:

  1. Pierwsza część debaty to dwie rundy pytań zadawanych uczestnikom w czterech obszarach tematycznych: gospodarka, polityka społeczna, sprawy zagraniczne, światopogląd. W każdej rundzie uczestnicy debaty będą odpowiadali na jedno pytanie. Każdy uczestnik debaty ma 60 sekund na odpowiedź na każde z pytań. Jeśli czas upłynie, wypowiedź zostanie przerwana.
  2. Druga część będzie poległa na tym, że każdy uczestnik debaty zadaje dwa pytania dowolnemu uczestnikowi debaty (30 sekund na zadanie pytania, 60 sekund na odpowiedź, 30 sekund na ripostę). Po upływie czasu następuje przerwanie wypowiedzi.
  3. Trzecia część to trzy rundy pytań od widzów. Każdy uczestnik debaty losuje pytanie z puli 20 pytań wcześniej przysłanych przez widzów. Uczestnik ma 60 sekund na odpowiedź na każde z pytań. Po upływie czasu następuje przerwanie wypowiedzi.
  4. Czwarta część debaty to podsumowanie. 90 sekund dla każdego uczestnika debaty,który będzie mógł powiedzieć śledzącym debatę, co tylko chce. Po upływie czasu następuje przerwanie wypowiedzi.

Oto kolejność uczestników debaty, w jakiej będą ustawieni i w jakiej będą odpowiadać na pytania:

  • przedstawiciel KO
  • przedstawiciel Nowej Lewicy
  • przedstawiciel Bezpartyjnych Samorządowców
  • przedstawiciel PiS
  • przedstawiciel Trzeciej Drogi
  • przedstawiciel Konfederacji

Przypominamy, że oglądać i słuchać debatę NA ŻYWO będzie można na stronie: se.pl kanale Super Expressu na You Tube, a także na antenie i stronie internetowej Polskiego Radia 24.

Spot debata wyborcza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany