Wybory Debata nr 1

i

Autor: SE

Wybory 2023

Debata przedwyborcza Super Expressu i Polskiego Radia 24. Kiedy i gdzie oglądać?

2023-09-06 18:02

Wybory parlamentarne do Sejmu i Senatu zbliżają się wielkimi krokami. Już 15 października Polacy zagłosują. Kampania wyborcza trwa w najlepsze, dlatego Super Express we współpracy z Polskim Radiem 24 organizuje debatę przedwyborczą przedstawicieli największych komitetów wyborczych! Już dziś zapraszamy do śledzenie debaty.

Czas kampanii wyborczej to przede wszystkim okres rozmów i debat. Dlatego Super Express i Polskie Radio 24 organizują debatę przedwyborczą, w której udział wezmą przedstawiciele wszystkich najważniejszych i największych komitetów wyborczych. Debata odbędzie się w najbliższą niedzielę 10 września 2023 roku, a rozpocznie o godz. 18:00.

Gdzie oglądać debatę Super Expressu i Polskiego Radia 24?

Oglądać i słuchać debaty NA ŻYWO będzie można na stronie: se.pl kanale Super Expressu na You Tube, a także na antenie i stronie internetowej Polskiego Radia 24. Debata będzie podzielona na cztery części, a o szczegółach powiadomimy wkrótce. Debata będzie prowadzona przez dziennikarzy Super Expressu i Polskiego Radia 24. Gospodarzami będą: Jacek Prusinowski (Super Express) oraz Krzysztof Świątek (Polskie Radio 24). Zapraszamy!

Wybory Debata nr 1

i

Autor: SE
Spot debata wyborcza
Sonda
Czy Zjednoczona Prawica wygra najbliższe wybory?