Wyjście z rządu i wiążąca się z tym utrata większości przez Zjednoczoną Prawicę może oznaczać, że do władzy dojdą środowiska lewicowe, tak przynajmniej uważa Zbigniew Ziobro. Wszystko zatem wskazuje, że nie będzie rozłamu u rządzących. Minister Sprawiedliwości w rozmowie z portalem "dorzeczy.pl" opowiedział o przyszłości Zjednoczonej Prawicy, a także o tym, o co tak naprawdę w polityce chodzi. Zbigniew Ziobro podkreślił bowiem, że "nie chodzi tylko o reelekcję poszczególnych osób, ale również o wartości, a przede wszystkim o Polskę".
Autor: Marcin WziontekZbigniew Ziobro
Zbigniew Ziobro przyszłości Zjednoczonej Prawicy
- Wyjście z rządu i utrata większości przez Zjednoczoną Prawicę oznacza dojście do władzy środowisk lewicowych i lewackich zdeterminowanych w ograniczaniu polskiej suwerenności i tworzenia z UE państwa federacyjnego – powiedział w rozmowie z portalem DoRzeczy.pl Zbigniew Ziobro. Szef resortu podkreślił, że decyzja o pozostaniu nie frakcji nie była łatwa, ale konieczna. - Niektórzy zapominają, że w polityce nie chodzi tylko o reelekcję poszczególnych osób, ale również o wartości, a przede wszystkim o Polskę. Lojalnie zobowiązaliśmy się, że będziemy strzec programu, który zdecydowaliśmy się realizować - mówił Ziobro.
Gen. Grzegorz Gielerak: Brak drugiej dawki pozbawia nas ochrony [Super Raport]