Politycy Lewicy w Charsznicy

Zandberg dźwiga olbrzymią kapustę. Co za siła! Poseł Lewicy ujawnił swoją skłonność do kiszonek

2023-09-11 11:43

W podkrakowskiej Charsznicy w dniach 9-10 września 2023 r. odbyły się XXVII Małopolskie Dni Kapusty. W święcie tym wzięli udział posłowie Lewicy: Daria Gosek-Popiołek oraz lider partii Razem Andrian Zandberg. Polityk dźwigał zwyciężczynię konkursu na największą kapustę. Okaz ważył kilkadziesiąt kilogramów.

Kapuściany Król i Królowa

Podkrakowska Charsznica to stolica kiszonej kapusty. Kiszonki stamtąd trafiają na stoły w całej Polsce. Co roku gospodarze ucztują tam w Święto Kapusty. Wybierają najdorodniejsze okazy, a kto wyhoduje największy - zostaje Kapuścianym Królem.

Najważniejsze wybory. Żukowska przedstawia wizje Lewicy! Co ta partia oferuje Polakom?

Krakowska posłanka Lewicy, Daria Gosek-Popiołek, zna słabość swojego szefa do kiszonek, dlatego w tym roku ściągnęła Adriana Zandberga na Święto Kapusty. Polityk bez trudu podniósł zwycięską kapuścianą głowę, ale posłance Gosek-Popiołek już tak łatwo nie poszło. Największe okazy ważą bowiem po kilkadziesiąt kilogramów!

Lewicy popiera monarchię

Na koniec imprezy posłowie złożyli gratulacje Kapuścianej Parze Królewskiej. - To jedyna monarchia, którą Lewica może poprzeć z całego serca. Kiszonki to samo zdrowie! - poleca posłanka Gosek-Popiołek.

Kaczyński drugi PIŁSUDSKI ! PiS totalne ZERO! Mieszkańcy wsi OBALĄ rząd? | Komentery

Czy rozpoznasz warzywa po zdjęciach?

Pytanie 1 z 10
Jakie warzywo widnieje na zdjęciu?
Jakie warzywo widnieje na zdjęciu?