Tapiserie Muzeum Narodowe Kielce

i

Autor: Muzeum Narodowe w Kielcach Tapiseria "Bitwa nad Granikiem"

Zamknięte lokale, kluby, stoki i hotele. Ale Polacy mogą zaszaleć w muzeum. Komentarz Adama Federa [WIDEO].

2021-01-29 14:26

Nastąpiło zwolnienie blokady w maszynie losującej rządowego Lotka. Tym razem wylosowano zniesienie godzin dla seniorów, otwarcie galerii handlowych, galerii sztuki i muzeów. Bary, restauracje, kluby, kina, siłownie, a nawet stoki narciarskie nie miały szczęścia w losowaniu, więc będą zamknięte co najmniej do połowy lutego. Czy muzea są przygotowane na tłumy Polaków, którzy będą chcieli dobrze się zabawić, kontemplując rzeźby oraz obrazy?

Otwarte muzea i galerie sztuki od 1 lutego to doskonała wiadomość dla spragnionych rozrywki Polaków. Teraz będzie można doskonale się zabawić, kontemplując obrazy, rzeźby, manuskrypty, gliniane skorupy, ale nie tylko. Będzie można też podziwiać eksponaty wystawione w muzeum siekier, muzeum guzików, czy tanich win. W Polsce jest mnóstwo muzeów i każdy znajdzie coś dla siebie. Pytanie brzmi nie czy, ale kiedy siłownie wystawią eksponaty przyrządów do ćwiczeń bicepsa, a w restauracjach będzie można skosztować dań muzealnych z przeterminowanych produktów? Obejrzyj materiał wideo Adama Federa.

Restauracje i kluby zamknięte, ale Polacy mogą zaszaleć w muzeum. Komentarz Adama Federa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany