Prof. Horban

i

Autor: twitter.com/kprm Prof. Horban

Prof. Horban: Po co komu siłownie, jak można w domu poćwiczyć? Komentarz Adama Federa [WIDEO].

2021-01-26 10:44

Prof. Andrzej Horban nie wie, dlaczego wszyscy się przyczepili do biednych siłowni, bo równie dobrze można uprawiać sport na świeżym powietrzu, albo kupić hantle za parę groszy i ćwiczyć w domu. Jego wypowiedź w RMF FM niektórych miłośników siłowni mogła wyprowadzić z równowagi, ale główny doradca premiera ds. walki z pandemią ma rację. Po co chodzić do kina, jak można telewizor pooglądać? Po co jechać nad morze albo w góry? Lepiej posiedzieć w ogródku albo na balkonie.

Po co siedzieć w lokalu gastronomicznym, jeżeli można odgrzać parówki w mikrofalówce? Po co w ogóle chodzić do pracy, jak można w domu posiedzieć? Po co iść do baru? Można napić się w domu, a najlepiej w łóżku i od razu pójść spać. Gorzej z tym ćwiczeniem na świeżym powietrzu, bo mapy smogowe pokazują, że zimą świeże powietrze występuje w Polsce incydentalnie, trzeba więc uważnie śledzić wskaźniki i wstrzelić się w okno smogowe. Więcej o bezsensownych rzeczach, na które Polacy tracili czas przed pandemią i nie wiadomo po co, w materiale wideo Adama Federa.

Siłownie zamknięte, bo prof. Horban uważa, że można ćwiczyć na dworze. Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE