Impreza w Nysie. Tłumy na parkiecie.

i

Autor: Facebook.com/ Michał Wojciechowski Polacy ogłosili koniec lockdownu.

Rząd już w Polsce nie rządzi. Polacy powiedzieli "OtwieraMY" i sami ogłosili koniec lockdownu. Komentarz Adama Federa [WIDEO].

2021-01-25 11:40

Stoki narciarskie, pensjonaty i kluby pełne są "kursantów", a Izba Gospodarcza Gastronomii Polskiej donosi, że w około 20 tysiącach lokali w całej Polsce można zjeść i wypić na miejscu, bo lokale masowo przyłączają się do akcji "OtwieraMY". Bary organizują kursy BHP i picia napojów wyskokowych, a restauracje zatrudniają klientów, jako testerów smaku. Polacy testują więc sushi, żury, rosoły, czy góralskie schaby, a rząd nawet nie udaje, że nad czymkolwiek jeszcze panuje.

Rodzice wysyłają starsze dzieci do szkół. Okazało się, że wystarczy napisać oświadczenie, że w domu nie ma warunków do nauki i szkoła ma obowiązek dziecko przyjąć. Wyciągi Klepki w Wiśle Malince, czy ośrodek narciarski Sabat Krajno zapraszają na zajęcia sportowo-edukacyjne lub na rekreacyjny kurs jazdy na nartach i snowboardzie. Na parkietach tłumy, bo kluby organizują "spotkania budujące struktury partii Strajk Przedsiębiorców". Hitem parkietów w całej Polsce jest piosenka, która w niepochlebny sposób odnosi się do działalności partii rządzącej.

Więcej o lockdownie, który obowiązuje już tylko na papierze i o akcji #OtwieraMY, w materiale wideo Adama Federa.

To koniec lockdownu, bo Polacy sami go znieśli. Rząd już w Polsce nie rządzi. Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają