Iwona Arent

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Iwona Arent

Podjęła decyzję

Iwona Arent trafi na listę wyborczą? Senator PiS: Bardzo wysoko cenię jej kompetencje, zaangażowanie

2023-08-01 4:57

Na początku lipca posłanka PiS Iwona Arent (55 l.) zawiesiła działalność, gdy opublikowaliśmy film, na którym widać, jak jej syn Michał (29 l.) brutalnie pobił swoją byłą dziewczynę. Posłanka postanowiła już jednak wrócić do polityki. I ma zapewnione miejsce na liście wyborczej. - Bardzo wysoko cenię jej kompetencje - mówi „Super Expressowi” senator PiS Stanisław Karczewski (68 l.).

Przypominamy, że gdy Michałowi A. postawiono zarzut pobicia jego byłej dziewczyny, Pauliny C., posłanka Iwona Arent broniła syna, twierdząc, że nie pobił kobiety, a jedynie ją „opluł i szarpał za włosy”. „Super Express” wyemitował później film, na którym cała Polska zobaczyła jak było naprawdę: Michał A. bił dziewczynę i zachęcał do jej bicia swoją znajomą, która była wobec kruchej kobiety najbardziej agresywna. Po tym nagraniu 6 lipca posłanka zdecydowała się wycofać z życia publicznego. Okazuje się, że nie na długo, gdyż 30 lipca ogłosiła swój powrót na konferencji w Mrągowie. - Przez ten czas wszystkie sprawy rodzinne załatwiłam i dlatego mogę wrócić oświadczyła Iwona Arent.

Iwona Arent wystartuje w jesiennych wyborach? "Układając listy będziemy na pewno brać pod uwagę doświadczenie pani poseł"

Początkowe bagatelizowanie przez posłankę PiS zdarzenia z udziałem jej syna, nie spodobało się prezesowi partii, Jarosławowi Kaczyńskiemu (74 l.) układającemu listy wyborcze. - Nie chcę teraz rozstrzygać, czy pani Iwona Arent będzie na listach czy nie – powiedział nam polityk. Jak się teraz dowiedzieliśmy, posłanka ma coraz więcej szans by walczyć o miejsce w Sejmie.

Przyznał to były marszałek Senatu, Stanisław Karczewski (68 l.). - Układając listy będziemy na pewno brać pod uwagę doświadczenie pani poseł Iwony Arent. Bardzo wysoko cenię jej kompetencje, zaangażowanie – mówi polityk partii rządzącej. Z kolei Marek Suski (65 l.), pytany o tę sprawę, odpowiada jednym, ale bardzo wymownym, zdaniem. - Przecież pani poseł nie popełniła żadnego przestępstwa, ani nawet wykroczenia – mówi wiceszef klubu PiS. 

Sonda
Czy Kaczyński powinien wziąć Iwonę Arent na listy wyborcze PiS do Sejmu po skandalu z jej synem?
Syn posłanki znęca się nad byłą dziewczyną
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany