JKM

i

Autor: Instagram/Janusz Korwin-Mikke JKM

Jubileusz JKM

Wzruszająca chwila. Janusz Korwin-Mikke podziękował zebranym. Padły ciepłe słowa

2022-11-30 15:22

Janusz Korwin-Mikke obchodził jakiś czas temu swoje 80-te urodziny. Związany z Konfederacją polityk nie miał jednak czasu świętować, bo w dniu jego święta obradował Sejm. Korwin-Mikke także brał udział wówczas w głosowaniach. Jednak jak mawiają: co się odwlecze, to nie uciecze.

Janusz Korwin-Mikke - nietuzinkowa postać polskiej polityki. Związany z Konfederacją poseł obchodził 80-te urodziny 27 października. Mimo, że od tego czasu minął już jakiś okres, to Janusz Korwin-Mikke dopiero niedawno świętował swój jubileusz i zaprosił na niego gości. Korwin-Mikke postanowił kilka dni później od jubileuszu za pośrednictwem Instagrama podziękować gościom za spędzenie wspólnego dnia. Wszak Janusz Korwin-Mikke to osoba towarzyska. 

Janusz Korwin-Mikke jest uzależniony

Przypomnijmy, że żona Janusza Korwin-Mikkego w rozmowie z "SE" wyjawiła, od czego jej mąż jest uzależniony. Żona posła, Dominika Korwin-Mikke docenia zdolności manualne męża, bo jego dłubaniny powstają rzeczy, które śmiało można wykorzystać: - Janusz majsterkuje bardzo często. Robi rzeczy przydatne w domu, np. półki, szafki. Lubi konstruować i tworzyć własne projekty, zrobił kiedyś łóżko dla psa, wieszak na ubrania itp. Jak jedną rzecz kończy, to drugą zaczyna. Chyba jest uzależniony - mówi nam Dominika Korwin-Mikke. I jak dodaje: - Doceniam pracę męża. Warto mieć w domu „złotą rączkę” - zapewnia żona Korwin-Mikkego.

Janusz Korwin-Mikke daje czadu w kuchni. Wspólnie z żoną pokazali, jakie specjały szykują. Niebywałe smaki

Sonda
Kim dla Ciebie jest Janusz Korwin-Mikke?
Janusz Korwin-Mikke: To co zrobił Putin jest kretynizmem
Nasi Partnerzy polecają