Janusz Korwin-Mikke

i

Autor: instagram

Kolejna pasja polityka

Janusz Korwin-Mikke daje czadu w kuchni. Wspólnie z żoną pokazali, jakie specjały szykują. Niebywałe smaki

2022-11-15 12:14

Janusz Korwin-Mikke słynie z ciętego języka i kontrowersyjnych poglądów. Polityk dał się jednak poznać jako majsterkowicz, który w domowym zaciszu oddaje się różnym pasjom. Tym razem Korwin-Mikke zaprezentował wyroby, które należą do smakowitości ubóstwianych przez związanego z Konfederacją polityka.

Janusz Korwin-Mikke robi kompot z gruszek

Janusz Korwin-Mikke za pośrednictwem Instagrama podzielił się z obserwatorami jedną ze swych pasji. Poza Sejmem polityk aktywnie spędza czas w domu, realizując się np. w kuchni. Janusz Korwin-Mikke na fotografii zamieszczonej w sieci zaprezentował cztery ogromne słoiki z kompotem z gruszek. Poseł związany z Konfederacją jest wielkim zwolennikiem kompotu ze wspomnianego owocu. W rozmowie z "Super Expressem" żona Janusza Korwin-Mikkego Dominika Korwin-Mikke przekazała nam, że jej mąż wspólnie z nią chętnie robi kompot z gruszek.

Żona Janusza Korwin-Mikkego pomaga mu robić kompot. "Pomagam Januszowi obierać gruszki"

- Janusz sam robi kompot z gruszek, które wcześniej kupuje na bazarze - mówi nam Dominika Korwin-Mikke. Żona Janusza Korwin-Mikkego pomaga mu przygotować gruszki przed przetworzeniem ich na kompot. - Pomagam Januszowi obierać gruszki - przekazuje nam Dominika Korwin-Mikke. 

W komentarzach pod zdjęciem polityka ze słojami z gruszkami obserwatorzy podzielili się informacjami, jakie owoce preferują oraz pochwalili polityka Konfederacji za jego umiejętności. 

Żona Janusza Korwin-Mikkego ujawnia od czego uzależniony jest jej mąż. Iskry lecą

Przypomnijmy, że majsterkowanie także pozwala posłowi Konfederacji zrelaksować się po aktywnym dniu w Sejmie. Jeżeli dołączymy do tego rozwijanie umiejętności w kuchni to może wyjść na to, że Janusz Korwin-Mikke jest człowiekiem wielu talentów. 

Sonda
Kim dla Ciebie jest Janusz Korwin-Mikke?
Janusz Korwin-Mikke: To co zrobił Putin jest kretynizmem