Magdalena Filiks

i

Autor: Magdalena Filiks/Facebook

wybory 2023

Wywiesiła swój baner na płocie 90-letniej babci! Obcięto jej głowę! "Jesteście zwyrodnialcami"

2023-09-04 15:39

Praca w Sejmie na tyle spodobała się Magdalenie Filiks, że już w przyszłym miesiącu będzie ona walczyć o reelekcję. Kandydatka Koalicji Obywatelskiej postanowiła wywiesić swój baner wyborczy w swojej rodzinnej miejscowości, gdzie wciąż mieszka jej 90-letnia babcia. To na płocie jej domu zawisła płachta zachęcającą do głosowania na Filiks. Niestety, komuś najwyraźniej bardzo się to nie spodobało. Na tyle, że postanowił zdekapitować głowę posłanki widniejącą na materiale!

Magdalena Filiks jest jedną z osób, które zakładały Komitet Obrony Demokracji. Działalność uliczna sprawiła, że w poprzednich wyborach parlamentarnych dostała się do Sejmu. W mediach głośno było o niej zwłaszcza po ogromnej tragedii jaka ją spotkała (jej syn Mikołaj popełnił samobójstwo). Z tego powodu jej start w nadchodzących wyborach do ostatniej chwili stał pod znakiem zapytania, jednak ostatecznie zdecydowała się ona kandydować (z drugiego miejsca na szczecińskiej liście KO).

Zobacz: Magdalena Filiks pokazała grób syna. Ten widok rozrywa serce na kawałki

Jak przekonują wszystkie partie, w nadchodzących wyborach dosłownie każdy głos ma być na wagę złota. Nie może więc dziwić, że Magdalena Filiks postanowiła zawalczyć o wyborców we wsi, w której się wychowała. Na płocie posesji swojej 90-letniej babci wywiesiła baner, zachęcający do oddawania na nią głosu. Niestety, jakiemuś wandalowi jej inicjatywa nie przypadła do gustu...

- Wiem, że jesteście zdolni do najgorszego hejtu, nienawiści i najgorszych podłości, bo już mi to zrobiliście. Ale ta ścięta głowa jest na płocie mojej 90 letniej babci … Ten który ścinał doskonale wiedział na czyim płocie - to mała wieś. Jesteście zwyrodnialcami - napisała rozsierdzona posłanka.

Przeczytaj: Paweł Kukiz w końcu nie wytrzymał! Poniosły go nerwy, tak wulgarny dawno nie był

Gdy jeden z internautów zasugerował, że może nie powinna agitować na płocie swojej babci, jeszcze bardziej rozgniewał Filiks. - Serio ??? Mam nie wieszać banerów wyborczy we wsi w której się wychowałam i gdzie mam wyborców z obawy o to, ze zwyrodnialcy będą mi ścinali głowę ?? - napisała.

Quiz. Ci aktorzy, piosenkarze i sportowcy byli posłami. Pamiętasz, kto zasiadał w Sejmie?

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Czy Piotr "Liroy" Marzec był posłem?
Raport Walczaka - Sławomir Broniarz