Ziobro w szpitalu

Wypadek Zbigniewa Ziobry. Minister pojechał do szpitala [Zdjęcia]

2022-09-19 5:03

W niedzielę wieczorem w Warszawie doszło do wypadku ministra Zbigniewa Ziobry. W samochód SOP, którym jechał Ziobro razem z żoną Patrycją Kotecką i synkiem, wjechał kierowca przewozu osób. Jak się dowiedzieliśmy, szef resortu sprawiedliwości zaczął uskarżać się na ból i pojechał się przebadać do szpitala MSW w Warszawie.

 Wypadek ministra sprawiedliwości - Zbigniew Ziobro w szpitalu

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro miał wypadek. Doszło do niego w Warszawie, w niedzielę 18.09 wieczorem. W samochód SOP, w którym jechał Ziobro z żoną Patrycją Kotecką i 7- letnim synkiem wjechał kierowca przewozu osób. Był to Gruzin, który pracuje w Polsce w jednej z firm przewozowych.

Kierowcy zostali przebadani na obecność alkoholu. Byli trzeźwi. Nikomu nic się nie stało – tyle przekazała nam Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. Zapytana o to, czy w mercedesie SOP jechał minister Zbigniew Ziobro z rodziną odparła, że "dla policji nie ma znaczenia czy to było auto SOP, czy nie". Jak dowiedział się SE, po kolizji szef resortu sprawiedliwości jednak zaczął uskarżać się na ból. I pojechał się przebadać do szpitala MSW w Warszawie.

Zbigniew Ziobro niezłomnie broni polskich żołnierzy. Mocne słowa o Frasyniuku
Sonda
Czy Zbigniew Ziobro jest dobrym ministrem sprawiedliwości?

"Przychodzi do portów jakiś miał, który jest nic nie wart".

Posłuchaj, jak mieszkańcy najbiedniejszej polskiej gminy szykują się na zimę!

Listen to "ZAMARZNIEMY i będzie spokój z nami! Polacy z NAJBIEDNIEJSZEJ GMINY szykują się do ZIMY." on Spreaker.