Andrzej Duda

i

Autor: ART SERVICE/SUPER EXPRESS Andrzej Duda

Ciężko powstrzymać łzy

Wypadek w Chorwacji. Wzruszający wpis Dudy

2022-08-06 10:35

Andrzej Duda w związku z wypadkiem na Chorwacji dodał wzruszający wpis. Niestety, już z samego rana stała się okropna tragedia. Niemal wszystkimi wstrząsnęła wiadomość o wypadku polskiego autobusu na Chorwacji. Prezydent już działa w tej sprawie.

Pojazd przewożący pielgrzymów do Bośni i Hercegowiny nagle znalazł się w rowie. Liczba poszkodowanych i zmarłych jest przytłaczająca. Wciąż trwa ustalanie przyczyn wypadku, a na miejscu trwają prace chorwackich służb.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ, JAK MEDYCY RATUJĄ RANNYCH W WYPADKU NA CHORWACJI

- W związku z tragicznym wypadkiem polskiego autokaru w Chorwacji, w wyniku którego zginęło 11 osób a 34 są ranne, we współpracy z chorwackimi służbami ratowniczymi i władzami podejmujemy wszelkie możliwe działania aby pomóc naszym Rodakom. Rodzinom Ofiar składam wyrazy współczucia – napisał Andrzej Duda na Twitterze.

Zobacz: Morawiecki ujawnił smutny fakt o ofiarach wypadku w Chorwacji. Serce się kraje

Warto zaznaczyć, że oficjalnie potwierdzono 12, a nie jak napisał  prezydent 11, ofiar śmiertelnych. Ostatnia zmarła już w szpitalu. Także premier Mateusz Morawiecki podjął działania – wysłał na miejsce ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz wiceministra spraw zagranicznych Marcina Przydacza wraz z zespołem medyków i psychologów.

Express Biedrzyckiej - Bronisław Komorowski: Andzej Duda zjada własny język
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE