Piękny gest

Wyniszczony po udarach Tomasz Lis na pogrzebie Mariusza Waltera. Jego zachowanie chwyta za serce

2022-12-21 17:36

Tomasz Lis - mimo poważnych problemów zdrowotnych - pojawił się na pogrzebie Mariusza Waltera. Były gwiazdor TVN i TVP przeszedł aż cztery udary, które na pewno pozostawiły ślad w jego organizmie. Na ostatnim pożegnaniu Mariusza Waltera Tomasza Lisa jednak nie mogło zabraknąć. Zachowanie publicysty chwyta za serce. Zobacz, jak wyniszczony po udarach Tomasz Lis wyglądał na pogrzebie Mariusza Waltera, współtwórcy TVN.

Tomasz Lis przeszedł cztery udary

Tomasz Lis nie miał ostatnio łatwego okresu - stracił posadę redaktora naczelnego "Newsweeka", a w jego kierunku pojawiły się brzydkie oskarżenia ze strony dawnych pracowników. Najgorsze jednak były perypetie zdrowotne. Publicysta w październiku przeszedł czwarty udar. Wydawało się, że Tomasz Lis jest w świetnej formie, bo nieco wcześniej znowu przebiegł maraton. Niedawno dziennikarz ujawnił, co powiedzieli mu lekarze, gdy kolejny raz trafił do szpitala. Przy okazji opowiedział o swoim psie. - Luter urodził się 10 października, kiedy w Chicago biegłem maraton. Oczywiście doszukuje się w tym pewnego elementu przeznaczenia, bo kilkadziesiąt godzin później lekarze kategorycznie powiedzieli mi, że jeśli naprawdę chce przeżyć to z maratonami i innymi ekstremalnymi poczynaniami muszę na zawsze skończyć - zdradził Tomasz Lis. 

Tomasz Lis na pogrzebie Mariusza Waltera

Z aktywności fizycznej Tomasz Lis jednak zupełnie nie zrezygnował. - Od lat marzyłem o codziennych długich spacerach z psem, a spacerów nikt nie zakazuje, wręcz przeciwnie. Zresztą Luter na prawdziwe długie spacery jest jeszcze za mały. Te będą możliwe za kilka miesięcy, kiedy podrośnie - zaznaczył publicysta, który przyszedł na pogrzeb Mariusza Waltera, na którym pojawiło się mnóstwo ludzi ze świata rozrywki i polityki. Przyjechał nawet bardzo dawno niewidziany Lew Rywin. Tomasz Lis - mimo kłopotów ze zdrowiem - pięknie się zachował i przyszedł na pogrzeb człowieka, któremu wiele zawdzięcza. - Zmarł Mariusz Walter, wybitny człowiek polskich mediów, w TVP i TVN. Charyzmatyczny twórca, świetny szef. Dzięki Niemu przeżyłem największą przygodę zawodową życia. Wdzięczność. Serdeczne wyrazy współczucia dla najbliższych. RIP - pisał dziennikarz po śmierci Mariusza Waltera.. Jego postawa chwyta za serce. 

Mariusz Walter nie zyje. Twórca TVN miał 85 lat