Posiedzenie PiS

Wyjazdowe posiedzenie PiS. Kaczyński wysłał posłów autobusem, a sam pojechał limuzyną

2022-09-29 21:30

Omówienie bieżącej sytuacji politycznej, plany legislacyjne do końca roku, a także kwestia sporów w rządzie ma się pojawić w agendzie czwartkowego wyjazdowego posiedzenia klubu PiS, który zebrał się po zakończeniu czwartkowego posiedzenia Sejmu. Jak widać na zdjęciach, w drodze na wyjazdowy klub, posłów PiS czekała urocza wycieczka autobusem turystycznym. Sam prezes PiS Jarosław Kaczyński najwyraźniej nie lubi autobusów, bo na wyjazd wybrał się limuzyną.

Posłowie PiS jechali autokarem a Kaczyński limuzyną

Po zakończeniu standardowego posiedzenia PiS, politycy obozu władzy wybrali się na wyjazdowe posiedzenie klubu. - Będziemy omawiać wszystkie bieżące zdarzenia. Będziemy rozmawiać także o tematach, które państwo jakoś sugerują korzystając z różnych przecieków o sporach wewnątrz rządu, więc one muszą zostać ostatecznie rozwiązane i zakończone - tłumaczył wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

W drodze na wyjazdowe posiedzenie szeregowi politycy mogli powspominać szkolne czasy, bo na tę okazję partia przygotowała dla nich duży, turystyczny autokar. Nie wszyscy jednak pojechali na autokarową wycieczkę. Nasz fotoreporter uchwycił jak, podczas gdy jego podwładni stoją w kolejce do autokarowych drzwi, prezes PiS Jarosław Kaczyński w tę samą trasę wyruszył limuzyną. 

Lider ugrupowania Jarosław Kaczyński, na posiedzeniu miał przedstawić plany partii na najbliższy czas. Ostatnie wyjazdowe posiedzenie klubu PiS odbyło się w połowie maja tego roku. Lider PiS wzywał wówczas parlamentarzystów ugrupowania do mobilizacji i ogłosił, że działacze mają ruszyć w teren z ofensywą.

Raport Złotorowicza - Politolog jasno o końcu prezesa Kaczyńskiego na czele PiS
Sonda
Czy Jarosław Kaczyński powinien już przejść na emeryturę?