Komentery SE MŁODZI KARABINU NIE UNIOSĄ K****

i

Autor: SE

Wybucha wojna. Bronisz ojczyzny, czy uciekasz? Od tych wypowiedzi włosy stają dęba! |Komentery

2022-01-20 16:40

Sytuacja niedaleko wschodniej granicy polski jest niebezpieczna i dynamiczna. Można obawiać się najgorszego, trzeba przygotować się na nahjczarniejsze scenariusze. Co zrobiliby młodzi mężczyźni, gdyby prezydent ogłosił powszechną mobilizację? "Pewnie, że bym się nap**** z ruskimi zakapiorami", wypalił ostro mężczyzna, którego nasz reporter zastał przy wędzeniu szynki. "Ja jestem pacyfistą. Uciekłbym stąd jak najdalej", usłyszał Adam Feder od młodego mężczyzny na warszawskim Muranowie. "Każdy sprawny mężczyzna powinien bronić kraju i rodziny", zapewniał kolejny. Musisz zobaczyć ten materiał wideo. Te wypowiedzi Polaków dają do myślenia!

"W razie bezpośredniego, zewnętrznego zagrożenia państwa Prezydent Rzeczypospolitej, na wniosek Prezesa Rady Ministrów, zarządza powszechną lub częściową mobilizację i użycie Sił Zbrojnych do obrony Rzeczypospolitej Polskiej", mówi art. 136 konstytucji. A jeżeli prezydent ogłosi powszechną mobilizację? Co zrobią Polacy? "Młodzi ważą po 60 kilogramów i chodzą w rurkach. Oni karabinu nie uniosą", zauważył mężczyzna, ale zapewniał, że on sam bez chwili wahania ruszyłby na front. "Nam starym przyjdzie walczyć", skwitował gorzko. "Młodzież mamy wspaniałą i takie opinie są niesprawiedliwe", stwierdził dozorca jednego z warszawskich osiedli i przekonywał, on sam stawiłby się na rozkaz. "Nigdy nie miałem karabinu w ręku, ale zrobiłbym wszystko, aby ratować Ojczyznę. Nawet bym ziemniaki w kuchni obierał, ale byłbym przydatny", skwitował. Czy polska młodzież jest przygotowana na czarne scenariusze? Czy w Polsce należy przywrócić zasadniczą służbę wojskową? Zobacz najnowsze Komentery Adama Federa. Materiał wideo znajdziesz tuż pod tym tekstem.

Wybucha III WOJNA ŚWIATOWA. Bronisz ojczyzny, czy uciekasz? | Komentery

ZOBACZ TAKŻE: Polacy są w FURII! Za których rządów żyło się lepiej? Za Tuska czy za Kaczyńskiego?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE