Adam Feder 13 01 WINA PUTINA! WIEŚ MUREM ZA PIS! se.pl

i

Autor: SE

WIEŚ stoi murem za PiS. Drogo? Wina PUTINA! |KOMENTERY

2022-01-13 18:31

"Nie jest wesoło, ale my jesteśmy za PiS, to nie rząd ceny podnosi", tak mieszkańcy wsi odpowiadali na pytania naszego reportera, który wybrał się w podróż po mazowieckich wsiach i miasteczkach, gdzie sprawdzał, czy PiS wciąż trzyma się tam mocno. "Pegasus? Ja nie rozumiem, co to ten Pegasus ..."- odpowiedział emeryt, zapytany o aferę podsłuchową. "Oby było co do garnka włożyć, to nas żadne Pegasusy nie interesują", przekonywali mieszkańcy wsi.

Drożyzna w sklepach? To wina Putina! Mieszkańcy wsi wciąż mocno popierają PiS, ale na tym teflonie pojawiają się pierwsze rysy. Słychać głosy niezadowolenia z bałaganu, który wywołał "Nowy Ład". Sztandarowy program PiS-u to jeden z głównych tematów sporów przy rodzinnych stołach między starszymi mieszkańcami wsi, a ich dziećmi. "Młodzi są za PO, ale oni są jeszcze głupi, oni jeszcze nie wiedzą, o co chodzi", wypaliła jedna z emerytek, która o drożyznę w Polsce obwinia Moskwę i Brukselę. Czy PiS mógłby pomóc mieszkańcom prowincji? "Z pustego, to i Salomon nie naleje", zauważył gorzko jeden z naszych rozmówców. Dlaczego polska wieś wciąż popiera PiS? Musisz zobaczyć ten reportaż Adama Federa! Materiał wideo znajdziesz tuż pod tekstem.

ZOBACZ TAKŻE: Polacy są w FURII! Za których rządów żyło się lepiej? Za Tuska czy za Kaczyńskiego?

WIEŚ stoi murem za PiS! Drożyzna to wina PUTINA! |KOMENTERY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE