Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski

i

Autor: AP, Marcin Gadomski/Super Express Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski

Wybory prezydenckie 2020. Nowy sondaż: Duda i Trzaskowski łeb w łeb. Różnica jest MINIMALNA!

2020-07-01 21:00

Wybory prezydenckie 2020. Już 12 lipca czeka nas druga tura wyborów prezydenckich, w której zmierzą się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. To oni uzyskali najlepsze wyniki w wyborach 2020. Który z nich ma większe szanse na wygraną? Nowy sondaż pokazuje jasno, Duda i Trzaskowski idą łeb w łeb! Dzieli ich bardzo niewiele.

Wybory prezydenckie 2020. Nowy sondaż. Wyniki wyborów wskazały, że najwięcej zwolenników mają Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Duda dostał się do drugiej tury wyborów z wynikiem 43,5 proc., a Trzaskowski zdobywając 30,46 proc. głosów. Tyle jeśli chodzi o oficjalne wyniki PKW. Przed ponownym starciem kandydatów warto jednak śledzić sondaże. Z sondażu przeprowadzonego dla "Wiadomości" TVP przez Instytut Badań Pollster wynika, że różnica między kandydatami w drugiej turze może być  minimalna.

Sondaż prezydencki - WYNIKI:

Jak wskazuje sondaż na Andrzeja Dudę deklaruje chęć głosowania 51,14 proc. wyborców, a na Rafała Trzaskowskiego 48,86 proc. badanych. Oznacza to, że dzieli ich zaledwie 2,26 punktów procentowych. To różnica mieszcząca się w granicy błędu statystycznego. A to wskazuje jedno: walka będzie do końca, wręcz do ostatniego głosu, bo jest niezwykle wyrównana.

dr Pietrzyk-Zieniewicz: Za Dudą stoi cień Kaczyńskiego [Super Raport]

Nowy sondaż został przeprowadzony w dniach 30 czerwca - 1 lipca na grupie 1018 dorosłych Polaków metodą CAWI.

ZOBACZ: Cejrowski NIE WYTRZYMAŁ i grzmi. Wplątał w to Kaczyńskiego!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE