Wojna byłych szefów MON

2017-03-07 3:00

To już wojna między ministrem obrony narodowej Antonim Macierewiczem (69 l.) a jego poprzednikiem Tomaszem Siemoniakiem (50 l.) z PO.

- Oskarżam o działanie na szkodę polskiej racji stanu panów Siemoniaka i Mroczka, którzy mianowali i akceptowali byłego funkcjonariusza WSW na stanowisku rektora Akademii Obrony Narodowej, którzy tolerowali korupcję w wojsku, którzy zmniejszyli liczebność polskiej armii w czasach, gdy zagrożenie ze Wschodu wzrastało, którzy oskarżali polskich pilotów o tragedię smoleńską, choć musieli wiedzieć, że winę za to ponoszą Rosjanie - powiedział Antoni Macierewicz w wywiadzie dla "Do Rzeczy". Na odpowiedź nie musiał długo czekać. - Macierewicz działa na szkodę Polski. Demoluje armię, ośmiesza resort obrony Misiewiczem. Powinien odejść z funkcji szefa MON. On już dawno stracił kontakt z rzeczywistością - mówi nam Tomasz Siemoniak.

Zobacz: PiS wyrośnie nowa konkurencja? NOWA PARTIA na horyzoncie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE