Włodzimierz Cimoszewicz i Kazimierz Krupa w Expressie Biedrzyckiej oraz Katarzyna Lubnauer w Sednie sprawy

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express & Tomasz Radzik/Super Express Włodzimierz Cimoszewicz i Kazimierz Krupa w "Expressie Biedrzyckiej" oraz Katarzyna Lubnauer w "Sednie sprawy"

Zapraszamy do oglądania!

Włodzimierz Cimoszewicz i Kazimierz Krupa w "Expressie Biedrzyckiej" oraz Katarzyna Lubnauer w "Sednie sprawy"

2023-09-05 17:25

Europoseł Włodzimierz Cimoszewicz oraz dziennikarz ekonomiczny Kazimierz Krupa będą gośćmi porannego programu "Express Biedrzyckiej" emitowanego w środę 6 września na You Tube na kanale "Super Expressu" oraz w serwisie se.pl. Natomiast w "Sednie sprawy" zobaczymy Katarzynę Lubnauer.

Pierwszym gościem Kamili Biedrzyckiej w jej autorskim programie emitowanym na żywo w serwisie se.pl oraz na kanale You Tube będzie europoseł Lewicy Włodzimierz Cimoszewicz. Drugim rozmówcą będzie znany dziennikarz ekonomiczny i komentator życia publicznego Kazimierz Krupa.

Zaraz potem rozpocznie się najnowszy odcinek rozmów Jacka Prusinowskiego w programie "Sedno sprawy". Tym razem do studia zaproszona została wiceprzewodnicząca klubu Koalicji Obywatelskiej, posłanka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. Nie zabraknie trudnych pytań i wyborczych komentarzy. Zapraszamy do obejrzenia!

Express Biedrzyckiej - WYBORY 2023_ KALETA, SZCZERBA, ZALEWSKI _RUNDA 1

Quiz. Co wiesz o wyborach parlamentarnych? Bez 5/10 lepiej nie głosuj!

Pytanie 1 z 10
Kto może wziąć udział w wyborach parlamentarnych?