Kamila Biedrzycka

i

Autor: SUPER EXPRESS

Zapraszamy do oglądania!

Włodzimierz Cimoszewicz i Bogusław Grabowski w „Expressie Biedrzyckiej”, Krzysztof Łapiński w „Sednie sprawy”

2022-09-28 5:30

Kamila Biedrzycka i Jacek Prusinowski jak zwykle są gotowi dyskutować na najbardziej gorące polityczne tematy ze swoimi wyjątkowymi gośćmi. Tym razem w „Expressie Biedrzyckiej” pojawi się były premier, a obecnie europoseł Włodzimierz Cimoszewicz oraz ekonomista Bogusław Grabowski, w „Sednie sprawy” z kolei pojawi się poseł PiS Krzysztof Łapiński.

Temperatura za oknami spada, ale w naszym studio cały czas jest gorąco! A wszystko dzięki zażartym dyskusjom na najważniejsze dla Polaków tematy. Dzień zaczynamy od „Sedna sprawy”, gdzie pojawi się poseł PiS Krzysztof Łapiński. Z Jackiem Prusinowskim przedyskutuje kwestię kryzysu energetycznego, przyszłorocznych wyborów czy pogłosek o odwołaniu Mateusza Morawieckiego. Z kolei Kamila Biedrzycka połączy się z europosłem Włodzimierzem Cimoszewiczem. Nie zabraknie tematu pieniędzy z KPO czy wyborów we Włoszech oraz pozycji Polski na arenie międzynarodowej. W studiu zaś pojawi się ekonomista Bogusław Grabowski, który wypowie się na temat kryzysu energetycznego, inflacji i perspektywach dla kredytobiorców. Zapraszamy do oglądania!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają