To musi być miłość. Władysław Kosiniak-Kamysz na kolacji z córką wójta

i

Autor: Czesiek Powaga Przypomnijmy, że szef PSL rozwiódł się dwa lata temu

Kosiniak - Kamysz ma słabość do lekarek! Szef PSL układa sobie życie na nowo z panią stomatolog

2018-09-01 6:00

Władysław Kosiniak-Kamysz (37 l.) najwyraźniej upodobał sobie… lekarki! Jeszcze kilka lat temu był żonaty z Agnieszką, która z zawodu jest dermatologiem, a od kilku miesięcy jego serce należy do Pauliny, atrakcyjnej blondynki, córki wójta gminy Gdów i przy okazji pani stomatolog! - Paulina to moja sympatia – uśmiecha się tajemniczo w rozmowie z nami szef ludowców.

Prezes PSL jest znów zakochany! Tym razem jego serce skradła Paulina Wojas. A nasze zdjęcia świadczą o tym, że Władysław Kosiniak-Kamysz i jego sympatia nie widzą świata poza sobą i łączy ich wielka miłość. Widać, że szef ludowców układa sobie życie na nowo odkąd ponad dwa lata temu rozwiódł się z byłą żoną Agnieszką. A dziś znów jest szczęśliwy. - Widać, że jest między nimi chemia. Nie chcą się śpieszyć. Na razie cieszą się każdą wspólną chwilą. Dają sobie czas, żeby zobaczyć, gdzie ich to wszystko zaprowadzi – mówi nam osoba z otoczenia Władysława Kosiniaka-Kamysza.

Co ciekawe, obie kobiety polityka, Agnieszka i Paulina, są z zawodu lekarkami. Ta pierwsza jest dermatologiem, a druga stomatologiem. - Cóż, najwidoczniej Władek ma słabość do lekarek – uśmiecha się nasz informator. Szef ludowców randkował ze swoją sympatią w czwartkowy wieczór. Pili, jedli, śmiali się. Tymczasem z życzeniami dla Kosiniaka-Kamysza śpieszą posłowie jego klubu. - Władysław Kosiniak - Kamysz to nomen omen dobra partia. Życzę mu szczęścia i cieszę się, że układa sobie życie – mówi nam Michał Kamiński (46 l.). - Łatwiej razem iść we dwójkę i cieszę się, że nasz prezes jest zakochany. Ma szczęście dziewczyna, że trafiła na tak porządnego chłopa! - dodaje Eugeniusz Kłopotek (65 l.).

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany