Wiemy, co Duda dał Trumpowi. Wzruszający prezent od polskiego prezydenta

2017-07-06 19:16

Wizyta Donalda Trumpa w Polsce zakończona! Wiemy, jaki prezent od Andrzeja Dudy otrzymał prezydent Stanów Zjednoczonych.

To była niesamowita niespodzianka wywołująca szeroki uśmiech u Donalda Trumpa (71 l.). Prezydenccy ministrowie zapowiadali, że szykują dla prezydenta USA coś specjalnego. Najważniejszy człowiek na świecie dostał kolekcję zdjęć… Donalda Trumpa, wykonanych w 1985 roku w Nowym Jorku przez znanego polskiego fotografa Czesława Czaplińskiego. Jak widać w ciągu ponad 30 lat miliarder… prawie się nie zmienił.

Wizyta Donalda Trumpa w Polsce

Prezydent Stanów Zjednoczonych spędził w Polsce niecałą dobę. Dzień 6 lipca rozpoczął od rozmowy w cztery oczy z Andrzejem Dudą. Po spotkaniu prezydentów rozpoczęła się konferencja prasowa z ich udziałem. Donald Trump wziął również udział w inauguracji Szczytu Inicjatyw Trójmorza, a na zakończenie prezydent USA wygłosił długo oczekiwane przemówienie na placu Krasińskich. Podkreślił w nim między innymi, że Stany Zjednoczone "stają ramię w ramię, broniąc artykułu 5. Paktu Północnoatlantyckiego dla wspólnego zobowiązania do obrony kolektywnej".

ZOBACZ: Hejt na Petru w czasie wizyty Trumpa. Mocne wideo

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają