Tak świętuje Jarosław Kaczyński. Ochroniarz niósł święconkę za prezesem [DUŻO ZDJĘĆ]

2019-04-21 10:29
Wielka Sobota Jarosława Kaczyńskiego
Autor: PAPS Wielka Sobota Jarosława Kaczyńskiego

Wielką Sobotę prezes Jarosław Kaczyński miał zajęta. Nie siedział bezczynnie w domu, wręcz przeciwnie. Najpierw, jak nakazuje tradycja, wybrał się do kościoła, by poświęcić pokarmy na wielkanocny stół. Prezes Kaczyński być może nie spodziewał się, że wzbudzi takie zainteresowanie. Bo po poświęceniu święconki, został poproszony o serię zdjęć.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości spędził Wielką Sobotę jak większość Polaków. Najpierw wybrał się do swego parafialnego kościoła ze święconką. W małym i skromnym, ale elegancko przyozdobionym żółtą wstążeczką koszyczku, zaniósł do świątyni pokarmy na wielkanocny stół. Już w wejściu kościoła przywitał się z ludźmi, a jedną z kobiet szarmancko obdarzył pocałunkiem w dłoń. Później zatrzymał się przy krzyżu w chwili skupienia i zadumy. A gdy po uroczystym poświęceniu pokarmów wyszedł przed kościół czekała go miła niespodzianka. Kilka osób poprosiło Jarosława Kaczyńskiego o wspólne zdjęcie, prezes PiS był bardzo  zadowolony, uśmiechał się przy pozowaniu do zdjęć. Kaczyński nie zapomniał o swojej ukochanej mamie. W Wielką Sobotę udał się na cmentarz, by pomodlić się przy grobie mamy i zapalić znicze. Prezesowi w czasie Wielkiej Soboty w kościele i na cmentarzu towarzyszyli ochroniarze. Jeden z nich niósł za prezesem nawet... święconkę.

Lany poniedziałek. Tutaj mężczyźni chłostali kobiety brzozowymi witkami!

Zwyczaje wielkanocne. Tutaj biją pałkami śledzia!

Kim są zakapturzeni pokutnicy z wielkanocnej procesji? Wzbudzają dreszcz emocji!

Potrzebujesz sprzętu do domu, pracy, na wyjazd lub na prezent? Szukaj urządzeń w atrakcyjnych cenach na stronie rtv euro agd promocje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE