TYLKO U NAS

Wieczorowa suknia żony premiera, Iwony Morawieckiej. Znany projektant nie gryzł się w język, gdy zobaczył kreację!

2023-01-09 18:34

Premier Mateusz Morawiecki czasem chwali się w Internecie zdjęciami z wyjść z ukochaną żoną Iwoną Morawiecką. Ostatnio zrobił tak, gdy wybierał się na sylwestra, ale też z okazji wzięcia udziału w uroczystych obchodach 30. rocznicy powstania Słowacji. Żona premiera wprost błyszczała! O komentarz na temat stylizacji Iwony Morawieckiej poprosiliśmy eksperta, czyli znanego projektanta Daniela Jacoba Dalego.

Wieczorowa stylizacja żony premiera. Morawiecka zadała szyku

W ostatnią sobotę 7 stycznia, premier Mateusz Morawiecki brał udział wraz z żoną Iwoną w uroczystościach związanych z 30. rocznicą powstania Republiki Słowackiej. Szef rządu z żoną udali się z tej okazji do Bratysławy, gdzie brali udział w specjalnie zorganizowanym koncercie galowym w Słowackim Teatrze Narodowym. - Jesteśmy w Bratysławie, gdzie świętujemy dziś 30. rocznicę powstania Słowacji! Wspólnie z moja ukochaną żoną Iwoną bierzemy udział w koncercie. Dziękuje Eduardowi Hegerowi a zaproszenie i pozdrawiamy dzieci w Warszawie - chwalił się zadowolony premier na Facebooku. A do wpisu dodał zdjęcia z żoną. Kolejne fotografie pojawiły się też na stornie kancelarii premiera. Trzeba przyznać, że pan premier i jego małżonka wyglądali obłędnie!

Ekspert od mody wprost o balowej sukni Iwony Morawieckiej: Duża elegancja i klasa

Oczywiście całą uwagę skupiała żona Morawieckiego, pani Iwona. Zwykle można ją zobaczyć w bardziej codziennych stylizacjach u boku męża, gdy spędzają razem czas. A teraz postawiła na bardzo elegancją kreację. Wybrała długą, balową suknię w kolorze granatowy ze srebrnymi zdobieniami. Do bogato, ale klasycznie, zdobionej kreacji Morawiecka dobrała prostą, nie wrzucającą się w oczy, ale dodającą uroku biżuterię: delikatne kolczyki i jasną, połyskującą torebeczkę typu puzderko. Urodę podkreśliła mocną czerwoną szminką, a włosy wyprostowała i delikatnie ułożyła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ ZDJĘĆ:

O komentarza na temat wieczorowej sukni pani premierowej "Super Express" poprosił znawcę tematu mody, czyli Daniela Jacoba Dalego. 

- Pani Morawiecka zachwyciła wszystkich już na samym wejściu, gdzie pojawiła się w długim granatowym płaszczu z dużym widocznym ozdobnym guzikiem oraz małą kopertówką w kremowo-złote, błyszczące kamyki. Pod płaszczem ukrywała się również zdobna długa sukienka z rękawem o długości 3/4 i dość sporym dekoltem, tak samo jak płaszcz w odcieniu granatu. Góra sukni była wyszyta cekinami, co w połączeniu z kopertówką tworzyło idealną całość. Duża elegancja i klasa. Premier w czarnym garniturze i z czarną muchą dopełniał absolutnie swoją żonę. Oboje zdecydowanie przyćmili resztę zaproszonych gości - przyznał projektant. 

Jak donosi "Fakt" Iwona Morawiecka przy wyborze sukni na ważną uroczystość skorzystała z rad... doradcy: - Pani Iwona kreację wybierała sama, ale korzystała z głosu doradcy. Kim jest ów doradca? Zdaniem gazety to starsza córka Morawieckiej, Aleksandra. 

SPRAWDŹ TEŻ: Tak wygląda starsza córka Morawieckiego. Aleksandra to piękność! ZOBACZ

Politycy od Kuchni - Mateusz Morawiecki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany