Marszałek senatu Tomasz Grodzki w swoim pokoju w hotelu sejmowym

i

Autor: PIOTR GRZYBOWSKI/SUPER EXPRESS Marszałek senatu Tomasz Grodzki w swoim pokoju w hotelu sejmowym

Zobacz, jak mieszka Tomasz Grodzki, marszałek Senatu. Szokujące wnętrza [POLITYCY OD KUCHNI]

2019-11-16 15:30

Profesor Tomasz Grodzki nagle stał się jednym z najbardziej popularnych polityków opozycji. Właściwie z dnia na dzień wszyscy zaczęli interesować się nowym marszałkiem Senatu. A ten żyje wyjątkowo skromnie. Przynajmniej w Warszawie, gdzie stacjonuje w niewielkim pokoju z malutką łazienką. Na szczęście w swojej klitce ma klimatyzator, który jest nieoceniony w upalne dni. Swoje lokum Grodzki zaprezentował w programie "Politycy od kuchni".

Marszałek Tomasz Grodzki w przeciwieństwie do swojego poprzednika Stanisława Karczewskiego nie zamierza wprowadzać się do luksusowej rządowej willi na ulicy Parkowej. Woli zostać w hotelu poselskim. Zmieni tylko lokal. - Mam dostać dwupokojowy, tzw. apartament - śmieje się Grodzki w rozmowie z Kamilem Szewczykiem i Piotrem Lekszyckim.

ZOBACZ PROGRAM "POLITYCY OD KUCHNI" Z MARSZAŁKIEM SENATU TOMASZEM GRODZKIM

Politycy od kuchni (Tomasz Grodzki)

- Blichtr to mnie specjalnie nie kusi, bo ja swego czasu byłem prezydentem Europejskiego Towarzystwa Torakochirurgów i mieszkałem w różnej klasy hotelach - od pięciogwiazdkowych do gorszych - zdradza marszałek Senatu, który widzi szereg plusów mieszkania w hotelu. - Tu się mieszka dość wygodnie, nie ma co narzekać - dodaje i cieszy się, że na dole jest restauracja, a obsługa przychodzi prać koszule i sprzątać.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z SEJMOWEGO POKOJU MARSZAŁKA TOMASZA GRODZKIEGO

Przytulny klimat >>> Sprawdź Tutaj.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają