Rafał Trzaskowski

i

Autor: Marcin Wziontek Rafał Trzaskowski

Trzaskowski grozi TVP! Zlikwiduje media publiczne?

2020-05-17 16:00

Kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski zaczął od mocnego uderzenia. Podczas niedzielnej konferencji prasowej, Trzaskowski ostro zaatakował media publiczne, mówiąc, że dziennikarzom "TVP Info zostało kilka tygodni na zadawanie pytań". Wywołało to bardzo wiele komentarzy i duże wzburzenie polityków, związanych z PiS.

Rafał Trzaskowski zorganizował w niedzielę swoją pierwszą konferencję prasową, podczas której odpowiadał na nadsyłane przez dziennikarzy pytania.Przekonywał między innymi, że nadchodzące wybory prezydenckie będą początkiem "wielkiej fali zmian w Polsce, gdzie słowa najważniejsze, takie jak równość, sprawiedliwość i godność odzyskają swoje właściwe znaczenie". Po krótkim wprowadzeniu zaczęły się pytania od dziennikarzy. Kilka nadeszło m.in. z redakcji TVP Info.

- Spieszcie się państwo zadawać pytania z TVP Info, bo niewiele tygodni już zostało - rzucił zaczepnie Trzaskowski. Zapowiedział też, że powstanie nowej telewizja publiczna, bez TVP Info i bez "Wiadomości".

- W miejsce obecnej telewizji powstanie nowa telewizja publiczna. Bez TVP Info, bez „Wiadomości”, bez publicystyki politycznej, bez tego wszystkiego, co dzisiaj tak mocno zatruwa nasze życie publiczne - stwierdził kandydat Koalicji Obywatelskiej. 

Odpowiedział mu na Twitterze szef "Wiadomości TVP", Jarosław Olechowski.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Express Biedrzyckiej - Gość: Michał Dworczyk: Jest mi żal Małgorzaty Kidawy-Błońskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają